SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopúchový olej s výťažkom z propolisu

Lopúchový olej s výťažkom z propolisu

VYPREDANÉ

Eliminuje krehké, suché a poškodené vlasy.

Lopúchový olej - olej z koreňov lopúcha je nenahraditeľný a veľmi účinný prostriedok pre starostlivosť o vlasy, ktorý sa používa v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Lopúchový olej obsahuje prírodný inulín, bielkoviny a esenciálne mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), triesloviny, minerálne soli a vitamíny. Lopúch olej zvyšuje kapilárny krvný obeh a obnovuje metabolizmus v pokožke hlavy, účinne vyživuje a posilňuje korienky vlasov a urýchľuje ich rast, zastavuje padanie vlasov, odstraňuje lupiny, svrbenie a suchosť pokožky hlavy, obnovuje slabé a poškodené vlasy (po farbení a trvalej). Po jeho použití vlasy hustnú, zväčšujú objem a získavajú lesk.

Lopúch olej s propolisom obsahuje propolisový extrakt, ktorý má blahodárne účinky na pokožku a vlasy. Kozmetičky sú so dobre vedomé toho, že atraktívny vzhľad majú v prvom rade byť zdravé vlasy. Esenciálne oleje propolisu majú antimikrobiálne a baktericídne účinky. Lopúch s propolisom zvyšuje pevnosť vlasov a je efektívny najmä pre suché a poškodené vlasy, a to aj po farbení alebo trvalej ondulácii.

Zloženie: Olej z koreňa lopúcha, propolis (sójový olej, lopúch, propolis), 100ml

Spôsob použitia: Teplý olej naniesť na vlasy a vlasovú pokožku, jemne trieť do vlasových korienkov. Zo šatky alebo uteráku a igelitu vyrobiť zábal. Nechať pôsobiť približne hodinu, potom umyť hlavu bežným spôsobom.

Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍCI,

NACHÁDZATE SA NA STRÁNKE www.babuska.sk/de  PRE REGISTROVANÝCH VEĽKOOBCHODNÝCH ZÁKAZNÍKOV.

PRE MALOOBCHODNÝCH ZÁKAZNIKOV KLIKNITE NA STRÁNKU  www.babuska.sk

Ďakujeme. Vaša Bábuška. 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info