SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Biely lotosový kvet 220g

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Biely lotosový kvet 220g

VYPREDANÉ

Prírodná šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - obsahuje viac ako 98,2% prísad prírodného pôvodu. Prírodné aromatické oleje obsiahnuté v nich dodávajú kúpeľu vôňu a terapeutické vlastnosti. Kúpeľ sa stáva relaxáciou.

Aktívne zložky:

Sóda - sa používa hlavne ako regulátor hodnoty pH, ale aj ako zmäkčovač vody, vo forme gule vytvára krátkodobý efekt vírivého kúpeľa. Vzhľadom na jej schopnosť neutralizácie kyselín môže byť užitočná v liečbe zaparenia, začervenania a iných dermatologických problémov detí, nosiacich plienky.
Organický olej z hroznových semien - nádherne hydratuje, tóny, zlepšuje elasticitu pokožky.
Biely lotosový olej - upokojuje citlivú pokožku, reguluje metabolizmus v kožných bunkách, napína póry, čistí, zlepšuje vzhľad pokožky.
Eextrakt z palmarózy - vďaka svojej vlastnosti obnovenia rovnováhy je dokonale vhodná pre starostlivosť o pleť s rôznymi ochoreniami, ako mastnou, tak aj suchou pokožkou. Reguluje sekréciu kožného mazu, hydratuje suchú pleť.

Návod na použitie: vložte guľu do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C , počkajte do úplného rozpustenia a kúpajte sa po dobu 10 - 15 minút.

Zložky INCI: Bikarbonát sodný, kyselina citrónová, organický olej z Vitis Vinifera ( organický olej z hroznových semien ), močovina, Nelumbo olej ( lotosový olej)), Aqua, Cymbopogon Martini extrakt ( extrakt zázvoru citrónovej trávy - palmarosy ) parfumový olej ( aromatický olej ), CI19140, sľuda

Čistá hmotnosť 220 g
Krajina pôvodu: Rusko

 

false
×

OZNAM

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍCI,

NACHÁDZATE SA NA STRÁNKE www.babuska.sk/de  PRE REGISTROVANÝCH VEĽKOOBCHODNÝCH ZÁKAZNÍKOV.

PRE MALOOBCHODNÝCH ZÁKAZNIKOV KLIKNITE NA STRÁNKU  www.babuska.sk

Ďakujeme. Vaša Bábuška. 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info