SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

MACADAMIA SPA – VÝŽIVNÝ OLEJ PRE TENKÉ A LÁMAVÉ VLASY - OBJEM A HLBOKÁ REGENERÁCIA 100 ML . Záruka do konca februára 2021 - 1ks!

MACADAMIA SPA – VÝŽIVNÝ OLEJ PRE TENKÉ A LÁMAVÉ VLASY - OBJEM A HLBOKÁ REGENERÁCIA 100 ML . Záruka do konca februára 2021 - 1ks!

Skladom

Tento olej je multifunkčný prostriedok vytvorený na báze vzácneho oleja. Chráni vlasy pred poškodením pri úprave, okamžite vyhladzuje a vyživuje končeky vlasov.

  • Cena: 11,50 €
  • Pred zľavou: 12 €
  • Zľava: 0,50 €

Makadámový olej dodáva oslabeným vlasom lesk a objem. Vlasy je jednoduchšie usporiadať po celej dĺžke. Neobsahuje žiadne parabény a silikóny.

Aktívne zložky:
• Macadamia olej
• Organický extrakt zázvoru
• Organický extrakt Sofora Japonská

Makadámový olej má unikátne liečivé vlastnosti. Vysoký obsah vitamínu E a celej skupiny vitamínov B, ktoré robia tento olej vynikajúcim výživným prostriedkom, účinne obnovuje štruktúru a silu tenkých a lámavých vlasov a tiež napomáha hĺbkovej regenerácii farbených a poškodených vlasov a dodáva objem. Organický extrakt kvetov sofory japonskej obsahuje vitamín C a rutín, ktoré stimulujú regeneráciu buniek a majú celkovo regeneračný účinok. Obsahuje organické zložky, ktoré viditeľne zlepšujú vzhľad a elektrostatiku vlasov. Okamžite vypĺňa mikrotrhliny, robí vlasy hladkými a žiarivými.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo oleja na končeky vlasov po umytí. Nezmývajte.

Zloženie INCI: Octylododecanol, Macadamia integrifolia olej zo semien (makadamových olej), Organic Sophora japonica Flower Extract, Hamamelis Virginiana extrakt (vilín), isododekanu a Hydrogenerated tetradecenyl / Methylpentadecene, Aesculus Hippocastanus (extrakt z pagaštanu), Zingiber extrakt officinale (zázvor extrakt), Citrus Aurantium esenciálny olej (olej z pomaranča), Jasminum esenciálny olej (jazmín olej), tokoferol (vitamín E), parfumy, Linalool, Citronellol, Limonene, geraniol, eugenol, Citral.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: Russia
Objem: 100 ml

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info