SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Propolisové pastilky na cmúľanie - med a citrón.

Propolisové pastilky na cmúľanie - med a citrón.

VYPREDANÉ

Pastilky s príchuťou medu a citrónu obsahujú flavonoidy a liečivé extrakty, ktoré pomáhajú znižovať bolesť hrdla, bojujú proti kašľu, zápalu sliznice ústnej dutiny a liečia jej lézie.

Pastilky med-citrón obsahujú účinnú kombináciu prírodných extraktov. Účinné látky, ktoré tvoria pastilky, sa odporúčajú pri kašli, bolestiach hrdla, stomatitíde, poškodení sliznice ústnej dutiny, na lepšie hojenie ústnych mikrotraumat a pri nachladnutí a ochoreniach dýchacích ciest.

  • Propolis obsiahnutý v pastilkách je cenný, pretože obsahuje vitamíny A, E, PP, B1, B2, B3, B6, aminokyseliny, organické kyseliny, flavóny, flavanoidy. Propolis navyše zvyšuje imunitu, hojenie tkanív, zlepšuje metabolizmus, posilňuje cievy, zmierňuje bolesti, ktoré sa vyskytujú pri zápaloch horných dýchacích ciest a sliznice ústnej dutiny.
  • Mentol má spazmolytický a mierny antiseptický účinok, dezodoruje a osviežuje ústnu dutinu. Pri aplikácii na sliznice spôsobuje mentol podráždenie nervových zakončení sprevádzané pocitom chladu, miernym pálením a mravenčením a má mierny lokálny anestetický účinok. kyseliny ursolové a oleanolové.

Zloženie v 1 tablete: Sacharóza, Glukóza, extrakt z propolisu 15,0 mg, Kyselina citrónová (E330) 10,0 mg, Mentol (Levomenthol) 5,0 mg, Potravinová príchuť „Citrón" 5 mg, Potravinová príchuť "Med" 2,5 mg, svetlicové farbivo 1,875 mg (Na zafarbenie tabliet bol použitý prášok zo svetlicových kvetov - neškodné prírodné farbivo zo žltých a šafranových kvetov, ktoré sa používa na výrobu karamelu.).

Spôsob aplikácie: Tablety sa majú po jedle pomaly rozpustiť v ústach. Dospelí užívajú jednu tabletu až štyrikrát denne. Trvanie prijatia je 10-15 dní.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia zložiek, nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Pred použitím sa odporúča konzultovať s lekárom.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri teplote nepresahujúcej + 25 ° С.

Krajina pôvodu: Rusko

Obsah: 18 pastiliek

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info