SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Mirrolla - Lopúchový olej s ricínovým olej a vitamínmi A a E

Mirrolla - Lopúchový olej s ricínovým olej a vitamínmi A a E

Skladom

Olej posilňuje oslabené suché vlasy, hlboko ich vyživuje vďaka čomu sú vlasy pevné a lesklé.

  • Cena: 3,50 €

Lopúchový olej je olej z koreňov lopúcha. Je to nenahraditeľný a veľmi účinný prostriedok pre starostlivosť o vlasy, ktorý sa používa v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Lopúchový olej obsahuje prírodný inulín, bielkoviny a esenciálne mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), triesloviny, minerálne soli a vitamíny.

Lopúchový olej zvyšuje kapilárny krvný obeh a obnovuje metabolizmus v pokožke hlavy, účinne vyživuje a posilňuje koreienky vlasov, ich štruktúru a urýchľuje ich rast, zastavuje padanie vlasov, odstraňuje lupiny, svrbenie a suchosť pokožky hlavy, obnovuje slabú a poškodenú štruktúru vlasov (po farbení a trvalej). Po jeho použití vlasy hustnú, zväčšujú objem a stávajú sa lesklými.

Ricínový olej ošetruje suché končeky vlasov a dodáva im pružnosť, vyživuje pokožku hlavy a znižuje tvorbu lupín

Vďaka multivitamínovému komplexu a ricínovému oleju poskytuje zloženie produktu intenzívnu, hlbokú výživu vlasov. Oslabené suché vlasy sa obnovia a získajú zdravý lesk.

Vitamín A obnovuje vlasové štruktúry a zlepšuje ich rast.

Vitamín E zlepšuje krvný obeh pokožky hlavy.

Spôsob použitia: Teplý olej naniesť na vlasy a vlasovú pokožku, jemne trieť do vlasových korienkov. Urobiť zábal s igelitom a uterákom. Nechať pôsobiť 20-30 minút, potom sa umyť hlavu bežným spôsobom. Opakujte 1-2 krát za týždeň po dobe 2-3 mesiacov.

Zloženie: Arctium Lappa Root Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate. 

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu.

Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info