SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Krém so žraločím tukom - antimykotický 75ml

Krém so žraločím tukom - antimykotický 75ml

VYPREDANÉ

Krém-balzam so žraločím tukom a korkovníkom amurským tvoria úžasnú dvojku proti plesniam a poteniu nôh. Žraločí olej je prírodné antibiotikum, ktoré má silný antiseptický, baktericídny a antivírusový účinok, účinne zvláda rôzne plesňové ochorenia, bakteriálne infekcie, dermatitídu a opar.

Krém-balzam na plesne a potenie nôh

Žraločí tuk je prírodné antibiotikum. Korkovník amurský podporuje hojenie rán a prasklín, normalizuje prácu potných a mazových žliaz, obmedzuje potenie tela a nôh a zabraňuje prieniku plesňových infekcií. Môže sa použiť ako profylaktický prostriedok pri návšteve bazéna, kúpeľa, sauny.ktoré má silný antiseptický, baktericídny a antivírusový účinok, účinne zvláda rôzne plesňové ochorenia, bakteriálne infekcie, dermatitídu, je aktívny proti vírusu herpes.

Korkovník amurský podporuje hojenie rán a prasklín, normalizuje prácu potných a mazových žliaz, obmedzuje potenie tela a nôh a zabraňuje prieniku plesňových infekcií. Môže sa použiť ako profylaktický prostriedok pri návšteve bazéna, kúpeľa, sauny.

Éterické oleje z levandule, borievky a čajovníka zvyšujú účinok tejto kombinácie, pretože samy o sebe majú baktericídny, protizápalový a hojivý účinok.

Spôsob aplikácie: aby sa zabránilo plesňovým infekciám, pred každou návštevou bazéna, kúpania, pláže vtierajte krém do pokožky chodidiel. V prípade plesňovej infekcie alebo nadmerného potenia nôh sa odporúča krém nanášať každý deň, ráno a večer, na čistú pokožku nôh.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia k jednotlivým zložkám.

Zloženie:
Voda, glycerín, polyoxyetylovaný (20) cetylstearylalkohol, kukuričný olej, cetylstearylalkohol, dimetikón, aristophlex AVC, žraločí olej, extrakt z dubovej kôry, extrakt z brezových listov, mentol, extrakt zo korkovníka amurského, triklosan, levanduľový olej, borievkový olej , tymianový olej, diazolidinylmočovina, jódpropinylbutylkarbamát, propylénglykol.

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5 - 25 ° C

Objem: 75 ml

Krajina pôvodu: RU

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info