SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Depilačný krém s avokádovým olejom pre citlivú pokožku

Depilačný krém s avokádovým olejom pre citlivú pokožku

Skladom NOVINKA

Tento všestranný depilačný krém vytvorili špecialisti kozmetickej spoločnosti na rýchle, ľahké, bezpečné a úplné odstránenie nežiaduceho ochlpenia z ktorejkoľvek časti tela okrem tváre.

  • Cena: 3,50 €

Tento všestranný depilačný krém vytvorili špecialisti kozmetickej spoločnosti na rýchle, ľahké, bezpečné a úplné odstránenie nežiaduceho ochlpenia z ktorejkoľvek časti tela okrem tváre. Produkt obsahuje vysoko efektívny zvlhčujúci komplex obohatený o vitamíny a minerály, ktorý vám umožní dokonale hydratovať a vyživovať pokožku počas procedúry depilácie. Vďaka obsahu avokádového oleja produkt dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku. Depilačný krém má tiež upokojujúci účinok a zabraňuje podráždeniu citlivej pokožky. Jeho opakovaná aplikácia môže účinne spomaliť rast ochlpenia na tele.

Zloženie: Aqua,Calcium Thioqiycolate,Cetearyl Alcohol,Glyceryl Stearate,Ceteareth-20, Ceteareth- 12, Cetyl Palmitate, Monopropylene Glycol, Urea, Glyceryl Monostearate, Sweet Almond Oil, Potassium Hydroxide, Persea Gratissima (Avocado)Oil, Panthenol, Methylparaben, Propylparaben, Tocopherol Acetate, Allantoin, Parfum. 

Spôsob použitia: Krém naneste priamo na pokožku a rovnomerne rozotrite, aby úplne prekryl chĺpky. Nechajte ho pôsobiť na pokožke 5 až 7 minút. Ak máte pocit, že máte tvrdšie alebo hustejšie chĺpky, odporúčame nechať krém trochu dlhšie, najviac však do 10 minút. Nakoniec odstráňte krém z chĺpkov pomocou vatových tampónov a po použití pokožku dôkladne opláchnite vodou a osušte.

Upozornenie: Neprekračujte celkovú dobu aplikácie 10 minút. Nepoužívať na jazvy, znamienka, poškodenú, podráždenú alebo spálenú pokožku, na pokožku, ktorá sa depilovala za posledných 72 hodín alebo na kožu, ktorá v minulosti alergickú reakciu na krémy na odstraňovanie chĺpkov.

Pred každým použitím otestujte kožnú reakciu nanesením krému na malú časť oblasti, ktorú chcete ošetriť. Ak po 24 hodinách nedôjde k nepriaznivým reakciám, začnite používať. Medzi aplikáciami vždy počkajte 72 hodín. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu.

Objem: 50 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info