SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Imuno Čaga prášok 60g BIO

Imuno Čaga prášok 60g BIO

VYPREDANÉ

Čaga, čierne ríbezle a prášková zmes s rakytníka a mladých smrekových výhonkov 60 g / 30 dávok

Organický doplnok výživy:

- prášok na čaj a na pridanie do smoothie, kaše a iné raňajky
- posilňuje imunitu s vitamínom C, B1 a B2
- obnovuje vyčerpaný organizmus
- vysoký obsah antioxidantov
- vhodné pre deti staršie ako 3 roky

Popis: Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamíny B1 a B2 napomáhajú normálnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín B2 pomáha pokožke zostať zdravou. Zdravá strava a životný štýl je založený na rozmanitej strave! Nemala by sa prekročiť denná odporúčaná spotreba. Doplnok výživy by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy.

Zloženie: Prášok z čiernych ríbezlí 36,5% (Ribes nigrum) *, prášok čaga 24% (Inonotus obliquus) *, prášok z rakytníka (Hippophae rhamnoides) *, prášok zo smrekového výhonkov(Picea abies) *, vitamín C (kyselina L-askorbová).
* kontrolované ekologické poľnohospodárstvo.

Použitie tradičný recept: Zmiešajte v šálke 1 lyžičku prášku s 50 ° C horúcou vodou alebo s obľúbeným čajom, počkajte 15 minút. Prášok je možné pridať aj do smoothies, raňajok, kaší a jogurtov. Odporúčaná denná konzumácia je až 4 čajové lyžičky denne po dobu 3 týždňov.

Varovanie: odporúčaná denná konzumácia 4 čajové lyžičky denne po dobu 3 týždne by sa nemala prekročiť. Doplnok výživy by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy.

Recepty pripravuje Margit Härma, estónska odborníčka na huby a gurmánka.

Obsah: 60g.

Ostatné informácie na stránke: www.chagahealth.sk

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info