SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Prášok z húb divokej Čagy 30g BIO

Prášok z húb divokej Čagy 30g BIO

NOVINKA VYPREDANÉ

V tradičnej východnej medicíne a ľudovom liečiteľstve sa huba čaga (Inonotus obliquus) používa už od pradávna. Prvé písomné zmienky sú približne od roku 1500. Posledné výskumy potvrdili, že čaga má silný antibakteriálny, protiplesňový a protizápalový účinok.

Organický doplnok výživy:

 - prírodný zdroj vitamínu B1, B2, B5 

 - obnovuje vyčerpané organizmy

 - Vysoký obsah antioxidantov

Vitamíny B1 a B2 obsiahnuté v čage napomáhajú normálnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín B2 pomáha pokožke zostať zdravou. Kyselina pantoténová (vitamín B5) pomáha znižovať vyčerpanie a únavu. Zdravá strava a životný štýl je založený na rozmanitej strave! 

Dávkovanie: odporúčaná denná konzumácia je 1 - 3 čajové lyžičky denne po dobu 3 týždne. Nemala by sa prekročiť denná odporúčaná spotreba. Doplnok výživy by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy.

Použitie tradičný recept: v šálke zmiešajte 0,5 čajovej lyžičky prášku s 200 ml 50 ° C horúcej vody a nechajte lúhovať minimálne 15 minút až 24 hodín. Čaj by sa mal konzumovať 2 - 3 šálky denne počas 3 týždňov.

Čaga prášok je možné miešať aj s kávou, kakaom, obľúbeným čajom alebo pridať do raňajok, kaše, smoothies a jogurtov.

Recepty pripravuje Margit Härma, estónska odborníčka na huby a gurmánka.

Vhodné pre deti staršie ako 3 roky

Krajina pôvodu: Estónsko

Obsah: 30g

Ostatné informácie na stránke: www.chagahealth.sk

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info