SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Kusy huby z divokej čagy 130g BIO

Kusy huby z divokej čagy 130g BIO

Skladom NOVINKA

V tradičnej východnej medicíne a ľudovom liečiteľstve sa huba čaga (Inonotus obliquus) používa už od pradávna. Prvé písomné zmienky sú približne od roku 1500. Posledné výskumy potvrdili, že čaga má silný antibakteriálny, protiplesňový a protizápalový účinok.

  • Cena: 15,10 €

Organický doplnok výživy:

- prírodný zdroj vitamínu B1, B2, B5

- obnovuje vyčerpané organizmy

- vysoký obsah antioxidantov

Vitamíny B1 a B2 obsiahnuté v čage napomáhajú normálnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín B2 pomáha pokožke zostať zdravou. Kyselina pantoténová (vitamín B5) pomáha znižovať vyčerpanie a únavu. Zdravá strava a životný štýl je založený na rozmanitej strave!

Použitie tradičný recept: do  šálky nalejte 200ml 50 ° C horúcu vody a pridajte jeden kúsok a nechajte lúhovať 5-6 hodín až 48 hodín. Vyberte kúsky na tanierik. Zvyšok kvapaliny znovu zohrejte na 40 - 50 ° C. Potom vložte kúsky späť do tekutiny a nechajte ich lúhovať 4-5 hodín. Následne preceďte vzniknutý roztok do ktorého pridajte ochladenú prevarenú vodu tak, aby ste dosiahli pôvodný objem kvapaliny 200ml. Môžete skladovať v chladničke až 4 dni v zatvorenej nádobe. Kusy môžu byť znovu použité až 5 krát a potom by sa na prípravu mali použiť nové kúsky. Pre najlepší účinok by sa malo 100 ml vypiť 2 - 3x denne pred jedlom počas 3 týždňov. 

Recepty pripravuje Margit Härma, estónska odborníčka na huby a gurmánka.

Vhodné pre deti staršie ako 3 roky

Krajina pôvodu: Estónsko

Obsah: 130g

Ostatné informácie na stránke: www.chagahealth.sk

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info