SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Eleutherokok dražé - 50 tbl.

Eleutherokok dražé -  50 tbl.

Skladom

Eleuterokok nazývaný aj Sibírsky ženšen má tonizujúce účinky.

  • Cena: 4,50 €

Eleuterokok nazývaný aj Sibírsky ženšen má tonizujúce účinky. Pri dlhodobom užívaní sa zlepšuje celkový zdravotný stav- imunita, psychyka, energia. Bolo zistené, že má rozmanitý účinok na telo: stimuluje centrálny nervový systém, zvyšuje motorickú aktivitu a duševnú výkonnosť, zvyšuje ostrosť videnia, zvyšuje bazálny metabolizmus a adaptogénne vlastnosti organizmu. Je dokázané, že sibírsky žen-šen zvyšuje odolnosť organizmu proti škodlivým vonkajším vplyvom, ako aj faktory spôsobujúce vývoj zápalu, ovládacích prvkov na stres, zvyšuje imunitu a regeneračné procesy, spomaľuje rast nádorových buniek, má výrazný rádioprotektívny účinok a bez toho, aby dochádzalo k nežiadúcim účinkom. Svojimi vlastnosťami je podobný ženšenu. Koreň Eleuterokoku obsahuje 7 glykozidy, silice, alkaloidy aralin, deriváty kumarínu.Jednorazové použitie sibírskeho ženšenu má povzbudzujúce účinky - znižuje únavu, ospalosť, a zvýšené športový výkon. Sibírsky žeň-šeň tiež zlepšuje duševnú výkonnosť po dlhú dobu.

Zloženie: 

  • Účinné látky: rizómy s koreňmi pichľavého Eleutherococcus, vitamín C, vitamín E, listy žihľavy.
  • Pomocné látky: laktóza, cukor, farbivo, hydrogenuhličitan horečnatý, protihrudkujúce látky: kyselina stearová vápenatá a mastenec, sirup, potravinárske žlté farbivo "Sunset", glazúry: slnečnicový olej, včelí vosk, potravinársky parafín.

Použitie: Dospelí užívajú 2 tablety 2 krát denne s jedlom. Trvanie prijatia je 4 týždne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.
Výživový doplnok

Obsah: 50tabl.

Krajina pôvodu: RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info