SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Depilačný krém na podpazušie a oblasť bikín s výťažkom z harmančeku

Depilačný krém na podpazušie a oblasť bikín s výťažkom z harmančeku

Skladom NOVINKA

Depilačný krém s extraktom z harmančeku na oblasť bikín a podpazušie pre citlivú pokožku - vďaka prítomnosti prírodných zložiek, vám umožňuje jemne a super efektívne odstraňovať nežiaduce chĺpky aj z najcitlivejších oblastí tela .

  • Cena: 2,50 €

Tento depilačný krém je zásadne novým produktom vďaka prítomnosti prírodných zložiek v jeho zložení. Je navrhnutý tak, aby ľahko, šetrne a bezpečne odstránil nežiaduce chĺpky z najcitlivejších oblastí tela, ako sú oblasť bikín a podpazušie. V dôsledku použitia tohto prostriedku sa môžete účinne zbaviť ochlpenia na tele bez toho, aby ste poškodili citlivú pokožku.

Zloženie: Aqua, Calcium Thioglycolate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Monopropylene glycol, Urea, Glyceryl Monostearate, Sweet Almond Oil, Potassium Hydroxide, Chamomilla Recutita Extract, Panthenol, Metylparaben, Tocopherol Acetate, Allantoin, Parfum, Propylparaben.

Spôsob použitia: Krém naneste priamo na pokožku a rovnomerne rozotrite, aby úplne prekryl chĺpky. Nechajte ho pôsobiť na pokožke 5 až 7 minút. Ak máte pocit, že máte tvrdšie alebo hustejšie chĺpky, odporúčame nechať krém trochu dlhšie, najviac však do 10 minút. Nakoniec odstráňte krém z chĺpkov pomocou vatových tampónov a po použití pokožku dôkladne opláchnite vodou a osušte.

Upozornenie: Neprekračujte celkovú dobu aplikácie 10 minút. Nepoužívajte na tvár, hlavu, prsia ani na iné časti tela. Nepoužívať na jazvy, znamienka, ,poškodenú, podráždenú alebo spálenú pokožku, na pokožku, ktorá sa depilovala za posledných 72 hodín alebo na kožu, ktorá v minulosti alergickú reakciu na krémy na odstraňovanie chĺpkov.

Pred každým použitím otestujte kožnú reakciu nanesením krému na malú časť oblasti, ktorú chcete ošetriť. Ak po 24 hodinách nedôjde k nepriaznivým reakciám, začnite používať. Medzi aplikáciami vždy počkajte 72 hodín. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu.

Objem: 25 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info