SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ústna voda "Green Altaj" cédrová 250 ml.

Ústna voda "Green Altaj" cédrová 250 ml.

Skladom NOVINKA

Ústna voda spoľahlivo eliminuje krvácanie a ochorenie ďasien. Zabraňuje vzniku zubného povlaku a osviežuje dych.

  • Cena: 5,90 €

Ústna voda Altai čistí ústnu dutinu a osviežuje dych. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku, zlepšuje stav ďasien a znižuje ich krvácanie. Ničí baktérie a mikróby v ťažko dostupných miestach ústnej dutiny. Je účinným doplnkom zubnej pasty.

Vyplachovanie úst ústnou vodou s obsahom cédru je účinným prostriedkom na zbavenie sa ťažkostí s častých zápalov ďasiem a na spoľahlivú a účinnú prevenciu proti zubného kazu. Pravidelné používanie produktu zaručuje svieži dych, antibakteriálny účinok a zníženie citlivosti zubov.

Spôsob aplikácie: Naplňte uzáver a vyplachujte si ústa 1 minútu. Ústnu vodu neprehĺtajte ani nepite a po použití si vypláchnite ústa vodou. Používajte 2-krát denne.

Zloženie: voda, sorbitol, kokoetyletionát sodný, fytodistilát zo smrekových ihličiek, extrakt z chlorofylu z ihličia a cédru, extrakt z ľubovníka bodkovaného, ​​šalvia, sacharinát sodný, alantoín, extrakt z aloe vera, salicylát sodný, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40 potravinárska aróma, mentyl laktát , benzoan sodný, potravinárske farbivo B11.

Kontraindikácie: nepoužívajte pri individuálnej intolerancii na zložky produktu.

Obsah: 250 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info