SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Fermentozim Forte 25 tbl

Fermentozim Forte 25 tbl

Skladom NOVINKA

"Fermentozim Forte" s pankreatínom a biotínom pomáha obnoviť pankreas, kompenzovať nedostatok tráviacich enzýmov a normalizovať trávenie.

  • Cena: 5,90 €

Trávenie je dôsledkom poškodenia alebo nefunkčnosti rôznych orgánov tráviaceho systému. Na normálne trávenie je potrebné dostatočné množstvo tráviacich enzýmov, ale pri nadbytku alebo nesprávnej výžive dochádza k ich nedostatku, čo vedie k porušeniu absorpcie živín. S vekom rastie aj potreba enzýmov, pretože ich produkcia v tele klesá. Výsledkom sú nepríjemné pocity v žalúdku a črevách. 

"Fermentozim Forte" s pankreatínom a biotínom pomáha obnoviť funkčnosť pankreasu, kompenzovať nedostatok tráviacich enzýmov a normalizovať trávenie.

Doplňuje nedostatok pankreatických enzýmov. Uľahčuje trávenie a normalizuje gastrointestinálny trakt, čím pomáha predchádzať ťažkostiam, bolesti a nepohodliu. Vďaka lipáze zvyšuje vstrebávanie vitamínov A, D, E, K rozpustných v tukoch.

Biotín pomáha udržiavať normálny metabolizmus makroživín.

Zloženie: pankreatínový prášok, celulózové plnivo, regulátor adhézie oxidu kremičitého, stabilizátor horečnatej soli mastných kyselín, stabilizátor polyvinylpyrolidónu, D-biotín, hydroxypropylmetylcelulózová glazúra, polyetylénglykolová glazúra, polyetylénglykolová glazúra, farbivo

Spôsob použitia: dospelí užívali 1 tabletu 3 -krát denne s jedlom. 

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy. 

Obsah: 25 tbl

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info