SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Čínsky červený mliečny čaj 100g.

Čínsky červený mliečny čaj 100g.

Skladom NOVINKA

Tajomstvo obľúbenosti tohto čaju sa v 19. storočí stalo majetkom celej Číny a recept na jeho výrobu sa zachoval dodnes. Čínsky červený čaj je plne kvasený čaj, v Európe sa mu hovorí „čierny", pretože jeho lístok po procese kvasenia sčerná s jemným leskom. Tento čaj svojou originálnou chuťou prekvapí a poteší celú vašu rodinu!

  • Cena: 4,80 €

Tajomstvo obľúbenosti tohto čaju sa v 19. storočí stalo majetkom celej Číny a recept na jeho výrobu sa zachoval dodnes. Čínsky červený čaj je plne kvasený čaj, v Európe sa mu hovorí „čierny", pretože jeho lístok po procese kvasenia sčerná s jemným leskom.

Vďaka fermentačným produktom je červený čaj prekvapivo bohatý na rôzne látky a mikroelementy, ktorých prospešné vlastnosti sú známe už po stáročia.

Mliečny červený čaj má výraznú mliečno-krémovú arómu s tónmi sušeného ovocia a zanecháva príjemnú pachuť a jeho výluh má úžasnú jantárovo-rubínovú farbu. Tento čaj je jemnejší ako zelený čaj, má vplyv na telo a nespôsobuje nespavosť. Tento čaj svojou originálnou chuťou prekvapí a poteší celú vašu rodinu!

Zložky červeného čaju a mlieka sa navzájom dopĺňajú: čaj dobre obnovuje silu po fyzickej práci, uvoľňuje a tonizuje súčasne, stimuluje duševnú aktivitu, zvyšuje fyzickú aktivitu.

Zloženie: dlhý listový čierny čaj, mliečna aróma.

Spôsob použitia: jednu čajovú lyžičku zalejeme vriacou 80°C vodou do 200 ml pohára a necháme luhovať 3-5 minút.

Skladujte na tmavom mieste s relatívnou vlhkosťou najviac 70%.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu. 

Krajina pôvodu: Rusko

Obsah: 100g

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info