SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Živokosť (kostihoj) s Boswelliou 125 ml.

Živokosť (kostihoj) s Boswelliou  125 ml.

Skladom NOVINKA

Balzam Živokosť s Boswelliou je určený na prevenciu chorôb kĺbov a chrbtice, ako aj na dysfunkcie pohybového aparátu po športových a domácich úrazoch. Obsahuje 12 prírodných aktívnych zložiek na telo v oblasti kĺbov a chrbtice.

  • Cena: 11 €

Aktívne zložky:

  • Boswellia (kadidlo) - Má výrazné protizápalové, antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky tejto rastliny inhibujú zápalové procesy v kĺboch, prispievajú k obnove poškodených ciev a zlepšujú výživu kĺbov.
  • živokosť (kostihoj) - poskytuje intenzívny analgetický, protizápalový a prírodný regeneračný efekt.
  • kalízia (zlatý fúz),
  • komplex bylinných extraktov,
  • chondroitín sulfát - je špecifická unikátna zložka chrupavky. Okrem úlohy nenahraditeľného materiálu pre výstavbu a obnovu chrupaviek, chráni chondroitín tkanivá chrupavky a kolagén pred zničením.
  • múmio.

Použitie: 

✓ aktivácia krvného obehu,

✓ normalizácia metabolizmu v tkanivách,

✓ udržanie zdravého funkčného stavu,

✓ potlačenie deštruktívnych procesov.

Použitie: naneste gél 2-3 krát denne na problémové oblasti.

Kontraindikácie: Intolerancia na jednotlivé zložky prípravku.

Ingredients: water, cetearyl alcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate, chondroit extract , cinquefoil, propylene glycol extracts of comfrey (larkspur), boswelia, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, mummy, N- (4-nitro-2-phenoxyphenyl) -methanesulfonamide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, phenoxyethane composition ethylhexylglycerin, sugar dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde.

Obsah: 125ml
Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info