SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Kamenné maslo ,,antioxidant" tablety 30ks

Kamenné maslo ,,antioxidant"  tablety 30ks

Skladom NOVINKA

Vedecké štúdie dokázali, že kamenné maslo obsahuje neuveriteľných 49 mikročastíc, nevyhnutných pre život človeka. Najdôležitejšie z nich sú vápnik, sodík, kremík, železo, horčík, meď, fosfor a iné. Má výnimočné zloženie a vysokú koncentráciu aktívnych prvkov. A vďaka tomu má vplyv až do úrovne buniek. Odporúča sa na udržanie zdravých kĺbov.

  • Cena: 16,68 € s DPH

Podľa starých legiend v Altajských horách nie sú ukryté len drahokamy. Ukrýva sa tam niečo, čo je cennejšie ako zlato. Látka, ktorú ľudia hľadali storočia a ktorá bola v staroveku dostupná len vládcom. Jedná sa o vzácne a liečivé biele kamenné maslo. Nachádza sa len v ťažko dostupných trhlinách skál, v jaskyniach, hromadách hornín.  Pri onkologických chorobách sa vyskytujú poruchy mikro-časticovej rovnováhy a kamenné maslo pomáha obnoviť rovnováhu mikročastíc v ľudskom organizme, normalizuje a stabilizuje zloženie krvi. Kamenné maslo sa požíva takmer pri všetkých chorobách, nakoľko pomáha zvyšovať ochranné funkcie organizmu. Prekvapuje svojím rýchlym a efektívnym účinkom.


Účinný komplex napomáha obnoveniu životne dôležitých sústav organizmu:

-endokrinologického systému,

-tráviaceho systému,

-močovodného systému,

-srdcovocievneho systému,

-nervového systému,

-pohybovému systému,

-reprodukčného systému,

-dihydrokvercetin - prírodný bioflavonoid, extrahovaný zo sibírskeho smrekovca. Prispieva k zníženiu viskozity krvi a zvýšeniu pevnosti a pružnosti ciev a kapilár. Dihydrokvercetin obnovuje mikrocirkuláciu, čím tkanivá doslova "ožijú".

-vitamín C - podporuje oxidačné procesy v tele, metabolizmus cukrov, upravuje priepustnosť kapilár, zrážanie krvi. Je dôležitý pre rast kostí, obnovu chrupaviek a spojivového tkaniva, uľahčuje regeneráciu tela. Podporuje vstrebávanie železa, je nevyhnutý pre tvorbu kolagénu.

Kamenné maslo lieči ochorenia, zabraňuje rozvoju sprievodných zmien v organizme, obnovuje a normalizuje funkčnosť orgánov, ktoré podliehajú zmenám v dôsledku ochorenia, obnovuje imunitu a zabraňuje rozvoju nádorových ochorení. Akákoľvek zmena organizmu, ktorá bola zapríčinená vírusovými, bakteriálnymi alebo zápalovými procesmi, môže byť eliminovaná prírodným prostriedkom kamenné maslo, ktorý zároveň obnoví normálne funkcie organizmu. Kamenný olej má výrazné hojenie rán, antibakteriálne, protinádorové vlastnosti, v dôsledku čoho sa odporúča pri liečbe stomatitídy, zápalu stredného ucha, cukrovky, zápalu pohrudnice, šedého zákalu, prostatitídy, črevných porúch, kolitídy, vredov, cystitídy a ochorení obličiek.

Komplex prírodných minerálov a vitamínov s kamenným olejom, 30 kapsúl po 500 mg

Spôsob použitia: 1 kapsulu 1x denne ráno s jedlom. Odporúčaná doba užívania 30 dní a podľa potreby.

Zloženie: kamenný olej,  kyselina askorbová -vit.C, dihydrokvercitín, jedlá soľ.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Pred použitím sa odporúča konzultovať s lekárom.

Obsah: 30kapsúl

Krajina pôvodu: RU

false
×

10% ZĽAVA

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na kozmetické produkty v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej

sume 10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info