SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Vlašský orech olej 200ml

Vlašský orech olej 200ml

Skladom

Vlašský orech 200ml. 100% prírodný olej lisovaný za studena

  • Cena: 10,50 €

Vlašský orech 200ml
100% prírodný olej lisovaný za studena, nerafinovaný bez konzervačných látok, farbív, stabilizátorov a chuťových zosilňovačov.Suroviny pochádzajú z ekologicky čistých regiónov Altaja v Rusku. Naše výrobky sú certifikované v súlade s požiadavkami (ISO 901-201) a Euro-registra (ISO1401), registrované v systéme certifikátov Eko-certifcation.Energetická hodnota: 898 kcal / 3759,8 kJ / 100 g, Tuk: 99,8 g / 100 g, Sacharidy: 0,0g,Proteín:0,0g, 

Jedná sa o unikátny prírodný produkt získaný lisovaním za studena. Orech je zaujímavý, pretože má liečivé vlastnosti, ako sa hovorí, od koreňa ku korune. Ľudový liečitelia tvrdia, ak budete piť čaj s listami tohto stromu, alebo jednoducho jesť ovocie, potom žiadny smútok a stres nerozbije človeka a jeho nervový systém zostáva neporušený.Živiny obsiahnuté v orechových jadrách obsahujú aminokyselinu lyzín, ktorá umožňuje, aby sa proteín absorboval energiu bez dodatočných nákladov.
Olej sa skladá zo 100% orechového oleja. Má vysoký obsah vitamínu "E", vysoký obsah esenciálnych polynenasýtených mastných kyselín ( linolová, linolénová, vitamín E), 77% hmotnostných, obsahuje vitamíny A, C, vitamíny skupiny B, makroprvky a stopové prvky (zinok, meď, jód, vápnik, horčík, železo, fosfor, kobalt), biologicky aktívnych látok. Vzhľadom k dobrej kombinácii vitamínu E a selénumá protirakovinové pôsobenie.
 Vitamíny, ktoré sú súčasťou oleja zvyšujú vitalitu tela a stabilizujú jeho imunitný stav.

Použitie: 1 čajovú lyžičku 1 až3 krát denne.

Účinky:
- má priaznivý vplyv na nervovú sústavu
- pozitívne pôsobí tiež na srdcovo - cievne ochorenia
- ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi
- pre starších ľudí, najmä tých, ktoré trpiana hypertenziu, aterosklerózu, koronárne srdcové ochorenia, 
- olej z vlašských orechov chráni telo pred účinkami karcinogénov
- v kozmetike sa používa na zmäkčenie suchej pokožky

Obsah: 200ml

Krajina pôvodu: rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info