SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Pšeničné klíčky olej 200ml

Pšeničné klíčky olej 200ml

Skladom

Pšeničné klíčky olej 200ml. 100% prírodný olej lisovaný za studena

  • Cena: 12,42 €
  • Pred zľavou: 13,80 €
  • Zľava: 1,38 €

Pšeničné klíčky olej 200ml
100% prírodný olej lisovaný za studena, nerafinovaný bez konzervačných látok, farbív, stabilizátorov a chuťových zosilňovačov.Suroviny pochádzajú z ekologicky čistých regiónov Altaja v Rusku. Naše výrobky sú certifikované v súlade s požiadavkami (ISO 901-201) a Euro-registra (ISO1401), registrované v systéme certifikátov Eko-certifcation.

Použitie: Do šalátov, omáčok a hotových jedál, zlepšuje ich chuť. Vnútorne: 1 čajovú lyžičku 1 až3 krát denne.

Od dávnych čias boli životaschopné pšeničné klíčky a otruby vždy považované za najužitočnejšie pre svoju vysokú výživnú hodnotu. Za jedinečnosť oleja z pšeničných klíčkov môže prítomnosť aktívnych komplexov v jeho zložení:antioxidanty - tokoferolov a karotenoidov, esenciálne polynenasýtené mastné kyseliny (linolová, linolénová, olejová, palmitová, arachidonová), vitamíny B, D, F, pantoténová a kyselina listová.Olej z pšeničných klíčkov má schopnosť zlepšiť využitie kyslíka a zlepšiť úroveň syntézy. Má antihypoxanth, antioxidačné a posilňujúci účinok, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, normalizuje metabolizmus, priaznivý vplyv na pokožku a vlasy, zvyšuje potenciu, zlepšuje reprodukčné funkcie, má ochranný účinok na nervový systém.
V oleji z pšeničných klíčkov je cenená aktívna látka alfa-tokoferol. Tokoferol v gréčtine znamená "nesúci plodenie." Je jedným z najviac aktívnych látok stimulujúcich funkciu reprodukčných orgánov. Ale čo je najdôležitejšie, tokoferoly zabezpečujú zdravie srdca. Štúdia amerických vedcov vyvodila jasný záver: väčšia spotreba tokoferolov, nižší výskyt kardiovaskulárnych ochorení. Tokoferoly znižujú pravdepodobnosť infarktu o 77% a počet úmrtí v dôsledku srdcovej choroby o 47%. Tokoferoly výrazne znižujú riziko vzniku krvných zrazenín, ktoré prenikajú do srdca a mozgu a vyvolávajú infarkt a mŕtvicu.

 

Účinky:

- stimuluje funkciu reprodukčných orgánov

- pri probléme s otehotnením,zamedzuje vzniku samovoľného potratu.

- posilňuje spermatogenéziu, zvyšuje potenciu,

- pri ateroskleróze

- na zlepšenie krvného obehu, posiluje srdiečko

- zamedzuje vzniku trombov

- pôsobí na funkciu hormonálnych a pohlavných žliaz

Obsah:200ml

krajina pôvodu: Rusko

 

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info