SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tradičný sibírsky balzam č. 3 s lopúchovým propolisom – proti vypadávaniu vlasov 550ml.

Tradičný sibírsky balzam č. 3 s lopúchovým propolisom – proti vypadávaniu vlasov 550ml.

Skladom

Pri kúpe 2 rôznych akciových výrobkov Babičky Agáta Vám odrátame 20% z ceny.Tradičný sibírsky balzam č. 3 s lopúchovým propolisom – proti vypadávaniu vlasov 600m.

  • Cena: 8 €

Tradičný sibírsky balzam č. 3 s lopúchovým propolisom – proti vypadávaniu vlasov

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.
Sibírska bylinkárka Agata Jermaková často používala propolis pri príprave balzamov na vlasy. Babička Agafia vždy hovorila: „Ak vlasy tvoje slabnú a padajú, staraj sa o ne s lopúchovým propolisom. Neber ale akýkoľvek propolis, iba z takých úľov, kde lopúch rastie veľký a jeho koreň je hrubý. Propolis potom povar a vylúhuj v mladej žihľave, voňavom harmančeku a kvetovom mede, týmto opláchni vlasy svoje aby krásne boli."Aby starostlivosť pri vypadávaní vlasov bola ešte účinnejšia, tak sme pri príprave balzamu, ktorého základom je lopúchový propolis, doplnili recept babičky Agáty o organický extrakt Ibišu lekárskeho, o éterický olej tymiánu, éterický olej šalvie a propolisové mliečko.Balzam na základe lopúchového propolisu dodáva vlasom objem a zdravie, minimalizuje vypadávanie vlasov a napomáha predchádzať ich poškodeniu a štiepeniu. Spôsob použitia: Naneste na vlhké a umyté vlasy, rozotrite po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty, opláchnite vodou. Vhodný na každodenné použitie.

Zloženie/INCI: Aqua with infusion of: Pinus Palustris Wood Tar , Beeswax, Pollen Extract , Arctium Lappa Seed Oil, Pollen Extract , Mel, Althaea officinalis root extract, Salvia officinalis oil, Carum Carvi oil, Salix alba Bud tar, Propolis extract Milk, Cetearyl Alcohol, Cetyl Ether,Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl alcohol, Benzoic acid, Sorbic acid, Citric acid.

Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivelosti alebo alergii na iné zložky balzamu.

Obsah: 550ml

Krajina pôvodu:RU

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info