SK RU CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tradičný sibírsky balzam č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila 550ml.

Tradičný sibírsky balzam č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila 550ml.

Skladom

Tradičný sibírsky balzam č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila 600ml.Neobsahuje parabény, silikóny a SLS.Starostlivosť pre všetky typy vlasov

  • Cena: 8 €

Tradičný sibírsky balzam č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť. Sibírska bylinkárka Agáta Jermaková často používala propolis pri príprave balzamov na vlasy. Babička Agáta vždy hovorila: „Aby tvoje vlasy krásne a bohaté boli, vezmi propolis z kvetov pekných a rozkošných. Propolis vylúhuj v živici šišiek chmeľových a mede z kvetov komonice, potom opláchni vlasy svoje pre dobro a krásu nepísanú." Aby sme dodali Vašim vlasom ešte väčší objem a hebkosť, tak sme pri príprave balzamu, ktorého základom je kvetový propolis, doplnili recept babičky Agáty o organický kvetový vosk, éterický olej túžobníka, éterický olej verbeny a propolisové mliečko. Balzam na základe kvetového propolisu robí vlasy poddajnými, dodáva im hebkosť a dodatočný objem.

Spôsob použitia: Naneste na vlhké a umyté vlasy, rozotrite po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty, opláchnite vodou. Vhodný na každodenné použitie.

Ingredients/INCI: Aqua with infusion of: Pinus Palustris Wood Tar , Beeswax , Pollen Extract , Anthemis nobilis flower oil, Rosa centifolia flower, Humulus lupulus cone tar, Mel, Jasminum officinale flower wax, Spiraea ulmaria oil, Verbena officinalis oil, Propolis extract Milk, Cetearyl Alcohol, Cetyl Ether, Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl alcohol, Benzoic acid, Sorbic acid, Citric acid.

Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivenosť alebo alergii na iné zložky balzamu.

Výrobca: Rusko.

Obsah: 550ml

 Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info