SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ovis olio gél tonizujúci s propolisom

Ovis olio gél tonizujúci s propolisom

Skladom

Základom masážneho gélu Ovis Olio s propolisom je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu. Aktívne zložky smotany z mlieka austrálskych ovcí sú výborným zdrojom výživných látok na poškodené a starnúce bunky chrupaviek a svalovej hmoty. Gél tiež obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopúchu, paliny a je obohatený olejom z jedle sibírskej a austrálskeho čajovníka. Priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

  • Cena: 6,50 €

Výrobca: Rusko

Ovis olio gél tonizujúci s propolisom

Základom masážneho  gélu Ovis Olio s propolisom je spojenie zložiek rastlinného a živočíšneho pôvodu. Aktívne zložky smotany z mlieka austrálskych ovcí sú výborným zdrojom výživných látok na poškodené a starnúce bunky chrupaviek a svalovej hmoty. Gél tiež obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopúchu, paliny a je obohatený olejom z jedle sibírskej a austrálskeho čajovníka.

Účinky:

upokojuje zápal kĺbov (artritída, reumatoidná artritída, reumatizmus, osteoartritída, skolióza, ischias, dna),
spomaľuje ničenie a deformácie kĺbovej chrupavky u osteoartrózy a osteochondrózy, osteoartritídu a osteoartrózu, podporuje aktívnu regeneráciu poškodenej (zranením a vekom) chrupavky a vlákna, vyživuje ich základnými stopovými prvkami, normalizuje pohyblivosť kĺbov, zlepšuje ich "mastenie", optimalizuje zloženie a produkciu synoviálnej tekutiny, posilňuje ochranné vlastnosti a zlepšuje pružnosť tkanív stien ciev a kapilár stratenú vekom, spomaľuje ich starnutie, stimuluje krvný obeh v kĺbe, normalizuje narušenie kĺbov a väzov po výronoch, pomliaždeniny.

Zloženie: Aqua, PEG 400, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PCA Isostearate, Hydroxyethylated Lanolin, Abies Sibirica Oil, CO2 concentrate, Arctium Majus, Oil-SC Artemisia, Absinthium Extract, Golden root Water and Alcohol Extract, Fungus betulinum Water Extract, Propolis Water and Alcohol Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Camphor, Caffeine, Carbamide, Succinic acid, E 331, Na-EDTA, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Methylisothiazolinone, Triethanolamine, Perfume compound, E 102.

Dermatologicky testované! Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu.

Obsah: 70ml

Výrobca: Rusko.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info