SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šungit krém 75ml

Šungit krém 75ml

VYPREDANÉ

Základom krému je šungit a početné extrakty z bylín. Šungit je unikátny prírodný minerál, ktorý obsahuje viac než 20 stopových prvkov. Má vysoké antiseptické, protizápalové účinky a vysokú úroveň vstrebávania.

Výrobca: Rusko

ŠUNGIT Krém-Balzam masážny na kĺby 75ml
Šungit balzam je špičkový krém , ktorý si dokáže poradiť so zápalom rôzneho pôvodu. Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na zemi obsahuje fullerény (objavené v roku 1985), nový typ molekulárnej formy uhlíka. Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných ochranných účinkov. Základnou zložkou balzamu je šungit, voda obohatená iontami striebra a mumia.Má výborné protizápalové účinky, odstraňuje opuchy, ukľudňuje a zmierňuje bolesť, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách.Až v súčasnej dobe sa podarilo ešte viacej poodhaliť rúško skrývajúce celý komplex výnimočných charakteristík šungitu, vďaka ktorým môže byť plným právom nazývaný kameňom zdravia.

Aktívne zložky: Aloe vera, žen šeň, horec, palina, ľubovník, hydrolyzát kolagénu a vitanol

Účinky:

- sťahuje zápaly (kĺby, svaly, priedušky...)
- mierni bolesť chrbtice
- vyživuje a regeneruje chrupavky
- lieči šľachy a tkanivá
- odstraňuje opuchy

Použitie: Malé množstvo krému natierajte na postihnuté oblasti krúživými pohybmi 2-3 krát denne po dobu 3-5 týždňov.

Kontraindikácie: Nepoužívajte v prípade intolerancie na niektorú zo zložiek krému. Len na vonkajšie použitie.

Ingredients/ INCI: Aqua, Glycerin, DEG Stearate, Propylene Glykol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Triticum Vulgare, Cedru Deodara, Silica, Carbon, Alumina, Aloe Barabadensis, Panax Ginseng, Hypericum Perforatum, Artemisia Vulgaris, Mumio, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Vitanol.

Obsah: 75ml

Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info