SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Endokrinol krém-gél na štítnu žľazu, 50 ml.

Endokrinol krém-gél na štítnu žľazu, 50 ml.

VYPREDANÉ

Pre zdravie štítnej žľazy. Poznáte ten pocit neustálej únavy? Nemôžete sa zbaviť pocitu, že deň trvá večne a domáce práce nikdy neskončia? A ráno jednoducho nemôžete vstať. Zdá sa, že to je chronický únavový syndróm: konštantné napätie a zlý sen ...

Výrobca: Rusko

V skutočnosti to môže byť prvým príznakom ochorenia štítnej žľazy, pretože od nej závisí naše blaho, nálada a výkon. Preto je dôležité, aby sme sa postarali o jej zdravie.Pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy, aby bola zachované jej zdravie, sú vynikajúce byliny ako krvavček  biely, hviezdica bezlistenná. Tie sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičnej medicíny, sú úspešne používané bylinkármi.V súčasnej dobe nemusíme hľadať tieto byliny v prírode, existujú ich tinktúry a masti. Nemusíme počítať ich správny pomer a sami sa vyrovnávať s problémami so štítnou žľazou.Komplex z týchto bylín je možné nájsť na pultoch lekární: krém-gél "Endocrinol" obsahuje výťažky z Potentilla alba, Stellaria a Pyšteka.

Krvavček biely pomáha eliminovať funkciu štítnej žľazy. PhD E. Prikhodko tvrdí, že pacienti s poruchami štítnej žľazy, liečení krvavčekom bielym, sa tešia z jeho dobrého vplyvu - až do úplného uzdravenia.

Hviezdica sa odporúča na vyriešenie problémov s uzlíkami a odstránenie lymfatickej stagnácie. Aplikuje na oblasť štítnej žľazy vo forme mastí, tiež podporuje resorpciu uzlíkov.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Mineral oil, Potentilla alba Extract, Stellaria Media Extract, Linaria vulgarit Extract, Elaeis Guineensis Oil, Galleria oil, Triethanolamine, Carbomer, Citrus Paradisi Peel Oil, Geranium Maculatum Oil, Citrus Bergamia Leaf Oil, Myristika Fragrans Oil, Methylparaben

Použitie: krém aplikujte 1-2 krát denne na kožu v oblasti krku.

Obsah: 50ml

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info