SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopúchový olej s nechtíkom a chmeľom

Lopúchový olej s nechtíkom a chmeľom

VYPREDANÉ

Zabraňuje vypadávaniu vlasov. Posilňuje korene, vyživuje vlasy a vlasovú pokožku.

  • Cena: 4,80 €

Lopúchový olej je olej z koreňov lopúcha. Je to nenahraditeľný a veľmi účinný prostriedok pre starostlivosť o vlasy, ktorý sa používa v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Lopúchový olej obsahuje prírodný inulín, bielkoviny a esenciálne mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), triesloviny, minerálne soli a vitamíny.

Lopúchový olej zvyšuje kapilárny krvný obeh a obnovuje metabolizmus v pokožke hlavy, účinne vyživuje a posilňuje koreienky vlasov, ich štruktúru a urýchľuje ich rast, zastavuje padanie vlasov, odstraňuje lupiny, svrbenie a suchosť pokožky hlavy, obnovuje slabú a poškodenú štruktúru vlasov (po farbení a trvalej). Po jeho použití vlasy hustnú, zväčšujú objem a stávajú sa lesklými.

Lopúchový olej obohatený o chmeľové extrakty a estrogénové účinky nechtíka spôsobujú, že chmeľ je obzvlášť účinný, dodáva silu a obnovuje funkcie vlasových folikulov. Kvety calenduly sa v dermatológii používajú ako antitoxické a protizápalové látky.

Extrakt nechtíka zabraňuje vzniku kožných chorôb, ktoré vedú k vypadávaniu vlasov.

Spôsob použitia: Teplý olej naniesť na vlasy a vlasovú pokožku, jemne trieť do vlasových korienkov. Urobiť zábal s igelitom a uterákom. Nechať pôsobiť 1 hodinu, potom sa umyť hlavu bežným spôsobom.

Zloženie: Olejový extrakt z koreň lopúcha, nechtíka a chmeľu (sójový olej, lopúch, koreň nechtíka, kvety chmeľu), Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info