SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopúchový olej s extraktom z prasličky

Lopúchový olej s extraktom z prasličky

VYPREDANÉ

Obnovuje štruktúru a lesk vlasov, zvyšuje ich pevnosť a pružnosť.

Lopúchový olej - olej z koreňov lopúcha je nenahraditeľný a veľmi účinný prostriedok pre starostlivosť o vlasy, ktorý sa používa v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Lopúchový olej obsahuje prírodný inulín, bielkoviny a esenciálne mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), triesloviny, minerálne soli a vitamíny. Lopúch olej zvyšuje kapilárny krvný obeh a obnovuje metabolizmus v pokožke hlavy, účinne vyživuje a posilňuje korienky vlasov a urýchľuje ich rast, zastavuje padanie vlasov, odstraňuje lupiny, svrbenie a suchosť pokožky hlavy, obnovuje slabé a poškodené vlasy (po farbení a trvalej). Po jeho použití vlasy hustnú, zväčšujú objem a získavajú lesk.

Extrakt z prasličky násobí efekt lopúchového oleja. Organické zlúčeniny kremíka stimulujú aktivitu bunky spojivového tkaniva, obnovu poškodenej vlasovej štruktúry, poskytujú pevnosť, pružnosť a nepriepustnosť.

Zloženie: Olejový výťažok z koreňa lopúcha a prasličky (sójový olej, lopúcha koreň, praslička), 100 ml

Spôsob použitia: Teplý olej naniesť na vlasy a vlasovú pokožku, jemne trieť do vlasových korienkov. Zo šatky alebo uteráku a igelitu vyrobiť zábal. Nechať pôsobiť približne hodinu, potom umyť hlavu bežným spôsobom.

Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info