BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

NS bio šampón pre suché vlasy - objem a hydratácia. BEZ SLS. 400ml

NS bio šampón pre suché vlasy - objem a hydratácia. BEZ SLS. 400ml

SKLADOM AKCIA

Chráni vlasy pred stratou vlhkosti, dodáva lesk a objem.

  • Cena: 7,51 €
  • Pred zľavou: 7,90 €
  • Zľava: 0,39 €

NS bio šampón pre suché vlasy - objem a hydratácia.

Chráni vlasy pred stratou vlhkosti, dodáva vlasom krásny lesk a objem. Extrakt z ruže Daurskej a Kosolimby dodáva vlasom silu, skvelý prirodzený vzhľad , lesk. Vysoký obsah vitamínu C v ružovej Dahurskej chráni vlasy pred vysychaním.

Použitie: Šampón na suché vlasy.
Ako používať: Naneste šampón na mokré vlasy, masírujte do spenenie a potom zmyte teplou vodou.

Zloženie: Aqua s infúziami: Organic Achilea Millefoilum Flower Extract, Anthemis Nobilis Extract organický, Organic Mydlica lekárska extrakt, lauryl glykozid, kokoamidopropylbetain, hydroxy-guar trimonium chlorid, Rosa Davurica Pallas extrakt, Borovica zakrpatená extrahovať, Šišák bajkalský Georgi extrakt, Patrinia sibirica extrakt, Hippophae rhamnoides altaica jadierok, hydrolyzovaný pšeničný proteín, kyselina citrónová, benzylalkohol, glycerín, kyselina sorbová, Parfum, CI 75810.

PRÍRODA siberica ...
Sibír a Ďaleký východ sú zachovalé prírodné rezervácie s unikátnou vegetáciou. Traviny, byliny, ovocie, rastliny rastú tu voľne a hojne. Vďaka okolitému drsnému podnebiu majú jedinečné vlastnosti, v ktorých sa skrýva silný potenciál. NATURA siberica používa vo svojich produktoch minimum umelých prísad a maximum prírodných, zdravých, neškodných komponentov. Preto má každý produkt jedinečné kozmetické vlastnosti a jeho výrobný proces je starostlivo kontrolovaný.

PRÍRODA siberica je unikátna starostlivosť o pleť. Je to prvá Ruská bio kozmetika, ktorej použitie prináša skutočné výsledky.

Veľkosť balenia: 400 ml

Výrobca: RU

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info