SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

NS bio šampón pre mastné vlasy 400ml

NS bio šampón pre mastné vlasy 400ml

Skladom

Šampón na mastné vlasy - objem a rovnováha

  • Cena: 7,90 €

NS šampón na mastné vlasy - objem a rovnováha

Prírodný šampón Natura Siberica dododáva vlasom stratenú rovnováhu.Vlasy jemne odmasťuje, zároveň ich ale nevysúša. Navracia im svieži vzhľad a prirodzený objem.Malina arktická obsahuje 5-krát viac vitamínu ako obyčajná malina, extrakt z maliny arktickej obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy.Borovica zakrslá a výňatky z cédrového dreva obsahujú aminokyseliny, ktoré obnovujú prirodzenú štruktúru vlasov a dodávajú objem. Proteín a vitamín B6 vyživujú a vlasy.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo šampónu na mokré vlasy a masírujte. Opláchnite teplou vodou.

INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pine Amidopropyl Betaine (PS), Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Pinus Pumila Needle Extract (WH), Rubus Arcticus Fruit Extract, Sorbus Sibirica Extract (WH), Abies Sibirica Needle Extract*, Achillea Asiatica Extract (WH), Urtica Dioica Leaf Extract*, Adonis Sibiricus Extract, Silybum Marianum Extract, Quercus Rubur Extract*, Inula Helenum Extract, Hippophae Rhamnoides Seed Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract*, Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract*, Benzyl Alcohol, Glycerin, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Cl 75810, Parfum, Limonene**. (*) Issued from organic agriculture (**) Natural components of essential oils (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative

Kvalita je potvrdená Európskym OKEČ a certifikovaná ECOCERT .
OKEČ - Etický a environmentálny certifikačný inštitút - inštitúcia, ktorá bola založená v Taliansku a overuje potraviny a kozmetikyu vyrobenú spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Má 11.000 členov a 17 pobočiek v celom svete.
ECOCERT je medzinárodné, nezávislé združenie riadenia a pôsobí v oblasti ochrany životného prostredia. Jeho sídlo sa nachádza vo Francúzsku. Od roku 2002 sa ECOCERT zameriava na kontrolu kvality bio kozmetiky. ECOCERT je najprestížnejší certifikátpre najväčších výrobcov prírodnej a bio kozmetiky. Zaručuje vysokú kvalitu a jedinečnosť certifikovanej kozmetiky.

 Obsah: 400ml

Výrobca:RU

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info