SK RU CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

NS Šampón na citlivú pokožku hlavy proti lupinám 400ml

NS Šampón na citlivú pokožku hlavy proti lupinám 400ml

Skladom

Šampón bol špeciálne vyvinutý pre dokonalú starostlivosť o citlivú pokožku hlavy, náchylnú k tvorbe lupín.Vlasy sú čisté a pokožka je chránená pred vznikom lupín. Šampón je obohatený o aminokyseliny, ktoré zabraňujú vysúšaniu vlasov.

  • Cena: 7,90 €

NS Šampón na citlivú pokožku hlavy so sklonom k tvorbe lupín

 Šampón je obohatený o aminokyseliny, ktoré zabraňujú vysúšaniu vlasov.Šampón bol špeciálne vyvinutý pre dokonalú starostlivosť o citlivú pokožku hlavy, náchylnú k tvorbe lupín.Vlasy sú čisté a pokožka je chránená pred vznikom lupín. Šampón je obohatený o aminokyseliny, ktoré zabraňujú vysúšaniu vlasov.

• Palina arktická bojuje s plesňami, ktoré sú príčinou tvorby lupín, vlasy sú hodvábnejšie.
• Extrakt z dubového machu je najúčinnejšie prírodné antiseptikum.

Použitie: Naneste šampón na mokré vlasy vytvorte penu a opláchnite vodou. Opakujte podľa potreby.

Zloženie: Aqua s časticami: organické Urtica dioica výťažok z listov, Anthemis Nobilis Extract Organic Organic Althaea Officinalis Root Extract, Hypericum perforatum Organic Flower Extract, Saponaria Officinalis Extract organické lauryl glykozid, kokoamidopropylbetain, hydroxy-guar trimonium chlorid, Evernia Punastri extrakt, Artemisia Arcitica extrakt, Gypsophila paniculata extrakt, extrakt z Lopúch väčší, Piroctone olamin, Cl 75810, karamel, benzylalkohol, glycerín, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina citrónová, Parfum.

Obsah: 400ml
Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info