SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

BA - Výživný šampón pre normálne a mastné vlasy.

BA - Výživný šampón pre normálne a mastné vlasy.

Skladom

Šampón bol spracovaný na základe pôvodnej receptúry Sibírskej liečiteľky babičky Agafii. Obsahuje zdravotné mydlá, prírodné látky na umývanie, zjemňujúce látky.

  • Cena: 4 €

BA výživný šampón pre normálne a mastné vlasy

Obsahuje výťažky z bylín rastúcich v okolí jazera Bajkal, zabraňuje masteniu vlasov, obnovuje správnu hydratáciu, posilňuje a zjemňuje vlasy.Saponaria lekárska - obsahuje prírodné saponíny, peniace látky, ktoré jemne a šetrne čistia pokožku a vlasy. Už veľmi dlho  sa v sibírskych dedinách používa miesto mydla práve výťažok mydlice. Namáča sa vo vode a výsledným roztokom sa úmýva telo a vlasy. Koreň mydlice  je prírodný, jemný prostriedok na umývanie vlasov a tela.

Spôsob použitia: šampón nanesieme na mokré vlasy, masírujeme až do peny, opláchneme vodou.

Zloženie: Aqua, Lauryl ether sulfát sodný, kokoamidopropylbetain kokamid DEA, Polyquaternium-7, kyselina citrónová, chlorid sodný, Mydlica lekárska ( mydlice koreň ), ľadu palustre ( Marsh ), Inula Helenium ( oman veľký ), Šišák bajkalský ( šišiak bajkalský ), Lopúch väčší ( lopúch väčší ), Pulmonaria officinalis ( lekársky bodkovaný ), Arctostaphylos Uva Ursi ( medvedica ), Thymus Vulgaris ( tymián ), Parfum, Kathon CG

Objem 350 ml
Krajina pôvodu: Rusko

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info