SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tradičný sibírsky šampón č. 2 regeneračný - s brezovým propolisom.

 Tradičný sibírsky šampón č. 2 regeneračný - s brezovým propolisom.

Skladom

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.

  • Cena: 8 €

BA Tradičný sibírsky šampón č. 2 regeneračný - s brezovým propolisom

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.Sibírska bylinkárka Agáta Jermaková často používala propolis pri príprave šampónov na vlasy. Babička Agáta vždy hovorila: „Ak vlasy tvoje zoslabli a zošediveli, odober teda propolis brezový zo slnečných lúk a polí, vylúhuj ho v živici jarných púčikov a mede lipovom, a opláchni vlasy svoje pre krásu."

Aby obnova Vašich vlasov bola ešte viac účinná, tak sme pri príprave šampónu, ktorého základom je brezový propolis, doplnili recept babičky Agáty o organický extrakt žihľavy, propolisové mliečko, éterický olej ženšenu a vresu. Šampón na základe brezového propolisu šetrne obnovuje poškodené vlasy a ozdravuje pokožku hlavy.

Spôsob použitia: Naneste na vlhké vlasy, pomasírujte, umyte vodou. Vhodný na každodenné použitie.

Zloženie (INCI): Aqua s infúziami: Pinus palustris dreva Tar, včelí vosk, extraktom peľu, Betula Alba extrakt, rozmarínu silicou Mydlica lekárska extrakt z koreňa, Betula Alba Flower extraktom peľu, Mel, Urtica dioica extrakt, Panax ginseng olej Calluna Vulgaris olej, Betula Alba Flower Tar, horčík ether sulfát sodný, kokoamidopropylbetain, kokamid DEA, distearát, lauryl glukozid guar hydroxypropyltrimoniumchlorid, Parfum, benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, hydrolyzovaný pšeničný proteín, hydrolyzovaný Proteíny Avena Sativa, Atragene sibirica Extract, Panthenol, kyselina citrónová.

Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivelosti alebo alergii na iné zložky šampónu.

Objem - 550ml
Výrobca: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info