SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tradičný sibírsky šampón č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila.

Tradičný sibírsky šampón č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila.

Skladom

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.

  • Cena: 8 €

BA Tradičný sibírsky šampón č. 4 s kvetovým propolisom - objem a sila

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.Sibírska bylinkárka Agáta Jermaková často používala propolis pri príprave šampónov na vlasy. Babička Agáta vždy hovorila: „Aby vlasy tvoje krásne a bohaté boli, vezmi propolis z kvetov pekných a rozkošných. Propolis vylúhuj v živici šišiek chmeľových a mede z kvetov komonice, potom opláchni vlasy svoje pre dobro a krásu nepísanú."

Aby sme dodali Vašim vlasom ešte väčší objem a hebkosť, tak sme pri príprave šampónu, ktorého základom je kvetový propolis, doplnili recept babičky Agáty o organický kvetový vosk, éterický olej túžobníka, éterický olej verbeny a propolisové mliečko. Šampón na základe kvetového propolisu robí vlasy poddajnými, dodáva im hebkosť a dodatočný objem.


Spôsob použitia: Naneste na vlhké vlasy, pomasírujte. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty, opláchnite vodou. Vhodný na každodenné použitie.

INCI: Aqua with infusions of: Pinus Palustris Wood Tar, Beeswax, Pollen Extract, Anthemis nobilis flower oil, Rosa centifolia flower, Saponaria officinalis root extract, Humulus lupulus cone tar, Mel, Jasminum officinale flower wax, Spiraea ulmaria oil, Verbena officinalis oil, Magnesium Laureth Sulfate, Cocomidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Lauryl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Calendula officinalis flower extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Tocopherol - vitamín E, Citric Acid.

Neobsahuje parabény, silikóny a SLS.

Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivelosti alebo alergii na iné zložky šampónu.


Objem - 550ml
Výrobca: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info