SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šišák bajkalský 40 tbl.

Šišák bajkalský 40 tbl.

VYPREDANÉ

100% prírodné sedatívum• reguluje krvný tlak• zmierňuje bolesti hlavy• normalizuje spánok• zlepšuje celkový zdravotný stav• bráni vzniku aterosklerózy• zlepšuje funkčný stav kardiovaskulárneho a nervového systému• má upokojujúce vlastnosti

Šišiak bajkalský

Táto úžasná bylinka Šišiak bajkalský rastie len v Bajkalskej oblasti.So svojím silným protizápalovým účinkom patrí k 50 základným bylinám používaným v tradičnej čínskej medicíne a je populárna aj v tibetskej medicíne.Je 100% prírodné sedatívum.Šišiak dokáže stimulovať imunitný systém, je prírodným anti-histaminikom, má antialergické účinky, je vhodný na liečbu symptómov sennej nádchy.

Má silné antibakteriálne a antivirotické účinky, inhibuje aj vírus HIV, chrípkové vírusy, Staphilococcus aureus, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas aeruginosa, Streptococcus pneumoniaea, Neisseria meningitidis, Candida albicans a mnoho ďalších.Šišiak má antiseptické účinky, užíva sa pri infekciách horných dýchacích ciest, astme, bronchitíde, pôsobí proti zápalom a horúčke.Má ochranné účinky na pečeň, čistí ju, regeneruje a tým zlepšuje jej činnosť. Je účinný pri problémoch s krvným tlakom, ktorý normalizuje. Látky, ktoré sú obsiahnuté v tejto byline chránia srdce a srdcovo-cievny systém. Odstraňujú búšenie srdca nervového pôvodu a tlmia srdcové arytmie.Ako sedatívum pri funkčných poruchách nervovej sústavy ako sú nespavosť, úzkosť, depresie, stres, bolesti hlavy, šumenie v hlave, duševné vyčerpanie, nervové zrútenie a pod.Obnovuje imunitné bunky po chemoterapii a ožarovaní najmä u pacientov s karcinómom pľúc. Podporuje krvotvorbu, posilňuje kostnú dreň a je výborný ako podporná liečba pri onkologických ochoreniach.

Účinky:

prirodzene tlmí alergie
má silné antivírové a antibakteriálne účinky
chráni a regeneruje pečeň
normalizuje krvný tlak a odstraňuje arytmie
zlepšuje psychický stav, depresie, upravuje spánok 
vhodný je po chemoterapii a ožarovaní
obnovuje imunitu

Zloženie: extrakt z šišáku (Šišák bajkalský) - 0,2 g kyseliny askorbovej - 0,01 g

Dávkovanie: 1 tableta 3 x denne, liečba: 10-14 dní.

Neobsahuje geneticky modifikované plodiny.

Balenie: 40 tabliet
VÝROBCA:  Ukraina

 

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

od pondelka 26. 10. 2020 do 30.10.2020 budú naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje cez internetový obchod www.babuska.sk

Objednaný tovar Vám doručíme na druhý pracovný deň.

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info