SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milona - 11 na prostatu

Milona - 11 na prostatu

VYPREDANÉ

Bylinný komplex k zlepšeniu funkčného stavu močovej a pohlavnej sústavy u mužov.

Až 85% ľudí starších ako 25 rokov trpí prostatitídou. Každá druhá sa vyvinie na adenóm prostaty. Výskyt prostatitídy neustále rastie, a to nie je náhoda! Koniec koncov, najčastejšia poloha príliš veľa mužov je popísaná v jednom krátkom slove: sedenie. Riadenie auta, práca na počítači, ...  - sedavý spôsob života nevyhnutne vedie k stagnácii krvi v panvovej oblasti, a v dôsledku toho - k prostatitíde. Zápal prostaty spôsobuje mechanické stlačenie rúrok a prudký pokles činnosti.

"Milona -11" je komplex biologicky aktívnych látok, liečivých rastlín, ktoré zlepšujú funkčný stav močovej a pohlavnej sústavy u mužov. Okrem toho, v "Milo-11" je zinok - esenciálny stopový prvok, ktorý sa podieľa na tvorbe mužských pohlavných hormónov.

V klinickej praxi na Altai State University Medical bol "Milo-11" skúmaný ako pomôcka pri komplexnej terapii u mužov s chronickou prostatitídou.
Správa o výsledkoch štúdie naznačuje, že "Milo-11" ako ďalší nástroj na liečbu:
• zmierňuje príznaky dyzúria (LUTS);
• znížuje zápalovú aktivitu,
• zlepšuje účinnosti štandardnej terapie v akútnej fáze chronickej prostatitídy.

Zloženie: Bergenia odnože, koreň lopúcha, Echinacea bylina, lístky šalvie, koreň sladkého drievka, Hedysarum korene, Aerosil, oxid zinočnatý, stearan vápenatý.

Forma produktu: 100 tabliet po 0,5 g
Spôsob použitia: Dospelí (muži) 1-2 tablety 2 krát denne s jedlom. Doba trvania liečby 30 dní. Ak je to potrebné, kúra môže byť opakovaná po 10 dňoch.

Neodporúča sa pri precitlivenosti na jednotlivé zložky. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info