SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milona - 6 na kĺby

Milona - 6 na kĺby

Skladom

Bylinný komplex pre zlepšenie funkčného stavu pohybového aparátu.

  • Cena: 10 €

Artróza, artritída a ďalšie reumatické ochorenia - Damoklov meč bolesti visí nad miliónmi ľudí na tenkej niti analgetík a pripravený ku kolapsu v každom okamihu.
Problém je v tom, že veda nie je zatiaľ schopná plne pochopiť podstatu tejto skupiny chorôb - majú veľa primárnych zdrojov: konštantný opakovaný pohyb, zranenia, zlé stravovacie návyky, stres, oslabená imunita, nepreliečená predchádzajúca infekcia ... Často je ťažké určiť, čo bolo začiatkom choroby.
Vo viacerých prípadoch je zrejme zdrojom choroby zápal, pri ktorom dochádza k deštrukcii chrupavky - priesvitného elastického tesnenia, ktoré zaisťuje správny pohyb hláv oboch kostí kĺbu. Zápal je sprevádzaný dlhodobou bolesťou.
Odborníci sa domnievajú, že riešenie tohto problému môže byť v zabezpečení, aby spoje mali všetky potrebné živiny a tak by sa pomohlo obnoviť normálnu prevádzku chrupavky a zároveň dodali prostriedky, znižujúce zápal a bolesť.

"Milo-6" - komplex biologicky aktívnych látok, liečivých rastlín, ktoré zlepšujú funkčný stav pohybového aparátu.
V klinickej praxi na Altaj State University Medical bol "Milo-6" skúmaný ako pomoc v komplexnej liečbe pacientov so zápalovými a metabolickými degeneratívnymi ochoreniami kĺbov.
Správa o výsledkoch štúdie naznačuje, že "Milo-6" pôsobí na:
• zníženie zápalu, svalového napätia a opuchov kĺbov,
• zniženie rannej stuhnutosti, zníženie bolesti večer a v noci.

Zloženie: Koreň lopúcha, Oman - podzemky a korene, koreň púpavy, pakorene nátržníka.

Spôsob použitia: Dospelí užívajú 2 tablety 2 krát denne s jedlom. Doba trvania - 30 dní. Ak je to nutné, môžete sa opakovať po 10 dňoch.
Neodporúča sa pri precitlivenosti na jednotlivé zložky, v tehotenstve, pri dojčení. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

Forma produktu: 100 tabliet po 0,5 g

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info