SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Otruby s píniovými orieškami borovice sibírskej bez cukru

Otruby s píniovými orieškami borovice sibírskej bez cukru

Skladom

Pšeničné otruby so sibírskymi orieškami sú vynikajúce na očistu a správnu funkciu čriev, znižuje hladinu cholesterolu, čistí tráviaci trakt toxínov. Jadrá orieškov zvyšujú odolnosť organizmu.

  • Cena: 2,70 €
  • Pred zľavou: 3 €
  • Zľava: 0,30 €

Jadrá orechov obsahujú bielkoviny, vysoký obsah polynenasýtených mastných kyselín, najmä linolová, vitamíny A,B,C, E, F,PP,K ,minerálne látky, vlákninu. Dokonca aj keď ste veľmi hladní, stačí si dať 1-2pol. lyžice zapiť vodou, pocit sýtosti sa odstaví, pretože obilie majú úžasnú schopnosť absorbovať vodu a rýchlo zaplní žalúdok..Nie je vhodné pri bezlepkovej diete. Alergény: pšenica, cedrové oriešky.

Odporúčaná denná dávka: 60 gramov denne s jedlom ako potravinový doplnok stravy - dodatočný zdroj vlákniny a vápnika.

Ako používať: Zmiešajte 1-2 lyžice otrúb v pohári s cmarom, mliekom, jogurtom alebo inou tekutinou. Necháme postáť 3-5 minút. Môže sa pridať do polievok, ranných kaší atď. Je vhodné rozdeliť dennú dávku do 2 až 3 dávok.

Zloženie: pšeničné otruby 85%, Cedrové orechy 15%.

Energetická hodnota na 100g: 140 kcal/580kJ ., Bielkoviny: 15g, tuky:3g, uhľohydráty: 14g.

Obsah: 200g
Krajina pôvodu: RU

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info