SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Extrakt huby MAITAKE 80 tbl. Záruka do 1.11.2020 - 2ks!

Extrakt huby MAITAKE 80 tbl. Záruka do 1.11.2020 - 2ks!

Skladom

Extrakt huby MAITAKEHuba Maitake (tiež nazývaná ako "tancujúce huba ") je huba, ktorá sa v tradičnej čínskej medicíne používa na zvýšenie celkovej obranyschopnosti organizmu.

  • Cena: 9,90 €
  • Pred zľavou: 17,60 €
  • Zľava: 7,70 €

Vlastnosti týchto húb sú spojené s biologickou aktivitou zvláštnych molekulárnych štruktúr beta-glukánu, ktoré sú schopné zvyšovať aktivitu lymfocytov. Maitake taktiež obsahuje veľké množstvo vitamínov (napr. B2, D2, niaicn, a ďalšie antioxidanty. Klinické štúdie v USA a Japonsku dokázali, že polysacharid grifolan ktorý sa v Maitake nachádza je veľmi efektívny nielen proti rakovine prsníka ale aj pľúc, pečene, prostaty, a mozgu. Huba Maitake a účinné látky v nej majú ďalej schopnosť regulovať krvný tlak, znižovať krvný cukor, chronického únavového syndrómu, chronické a cholesterol a pozitívne vplývať na kontrolu obezity.
Účinky: problémi s prostatou, únava, na posilnenie energetického systému, pri zníženej obranyschopnosti organizmu, redukčnej diéte, nespavosti, podráždenosti a duševnej vyčerpanosti, prispieva k normalizácii látkovej výmeny. Podporuje krvotvorbu, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a udržiava optimálnu hladinu cukru v krvi. Taktiež veľmi dobre odstraňuje príznaky civilizačné problémi, aktivácia samoozdravných procesov, bezlepkovej diéte,
Zloženie: extrakt huby Maitake 150mg; kyselina askorbová 100m g; prídavné látky 0,09g: zemiakový škrob, mikrokryštalická celulóza, laktóza, stearan vápnika.
Dávkovanie: 1 tableta 3x denne medzi jedlom alebo pri jedle.
Upozornenie: Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada stravy. Doplnok stravy
Balenie: 80 tabliet

Pozrite si video blob:https://www.youtube.com/c272aa5e-af17-4ccd-81b7-1797fc21b833

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info