SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Gotu Kola 40 tbl

Gotu Kola 40 tbl

VYPREDANÉ

Gotu Kola je známa v Číne ako rastlina dlhovekosti. V Indii, to je považované za jeden z najviac omladzujúci rastlín

Vo východnej medicíne sa používa tisíce rokov a Číňania ju považujú za zázračný elixír mladosti. Gotu Kola je bylinou majstrov jogy. Gotu - Kola patrí do malej skupiny rastlín, pre posilnenie regeneráciu mozgových buniek a zabraňuje starnutiu. To sa nazýva "potrava pre mozog". Zlepšuje krvný obeh v mozgu a zabezpečuje optimálne množstvo kyslíka, a tým posilňuje mentálne kapacity a zrýchľuje myšlienkové procesy, zlepšuje pamäť, zvyšuje potenciu, zmierňuje migrénu. Pomáha pri Parkinsonovej a Alcajmeraóvej chorobe. To zmierňuje príznaky straty pamäti a pomáhať v období rekonvalescencie. Gotu Kola je tiež účinná v boji proti kŕčom v rukách a nohách, spôsobené ischemickou chorobou srdca, zmierňuje depresie a neurotické stavy. Zlepšuje metabolizmus, koncentráciu, duševnú a fyzickú čulosť.

Účinky
• zlepšuje a obnovuje metabolizmus mozgu a vyživuje nervové bunky,
• zvyšuje duševnú aktivitu a fyzickú kondíciu,
• zlepšuje krvný obeh
• odstraňuje hučanie v ušiach, migrény
• znižuje príznaky stresu a psychickej únavy, depresie
• pomáha na kŕčové žily.
ZLOŽENIE: extrakt Gotu Kola 0,2 g (Hydrocotile asiatica), kyselina askorbová 0,03 g, laktóza 0,0175, stearan vápenatý 0,0025.
POUŽITIE: 1 tableta denne s jedlom. Liečba 1 mesiac, je vhodné opakovať 2-3 krát ročne.
Upozornenie: Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada stravy. 
Balenie: 40tbl

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info