SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Extrakt huby SHITAKE 80 tbl.

Extrakt huby SHITAKE 80 tbl.

VYPREDANÉ

Huba Shitake 80tbl. Úžasná huba shitake je jedinečná v tom, že si hravo dokáže poradiť s vírusmi rôzneho druhu, preto jej právom svedčí aj názov vírusový zabijak.

Nebezpečné mikróby pred ním ustupujú. Má protinádorovú schopnosť a výrazne zlepšuje zdravie a imunitný systém. Je hoj prirodzeným zdrojom vitamínu B1 (tiamín), B2 (riboflavín), B3 (niacín) a vitamínu D. Obsahuje aj esenciálne aminokyseliny. Sušené plodnice shitake majú vysoký obsah draslíka, železa a fosforu. Táto huba obsahuje 18 druhov aminokyselín, zinok, a je bohatá na vitamíny a D (viac ako v rybí tuk). To je dôležité najmä pre vegetariánov, ktoré je vždy bolestne chýba vitamín D. Huby bohatšie na aminokyseliny než sójových bôbov, fazuľa, gaštany alebo kukurice.Huby shiitake tiež zvyšuje sexuálnu túžbu: Lentinan (Lentinan) obsiahnutý v hube, stimuluje endorfíny šťastia,podporuje štítnu žľazu, produkuje hormóny a hormón nadobličiek, ktorý je nutnosťou pre šťastný sexuálny život.
Upozornenie: Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada stravy. 
Používanie: 1 tabletu 3x denne medzi jedlami alebo jesť jedlá počas liečby: odporúča užívať 1 až 2 mesiace 2-3 kúry ročne.
Zloženie: Shitake huba extrakt - 0,15 g kyseliny askorbovej (vit.S) - 0,01 g
Obsah: 80tbl

Pozrite si video blob: https://www.youtube.com/c272aa5e-af17-4ccd-81b7-1797fc21b833

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info