SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

BA Medové mydlo na telo a ruky 500 ml.

BA Medové mydlo na telo a ruky 500 ml.

VYPREDANÉ

Medové mydlo obsahuje organické zložky a extrakty zo 17 sibírskych bylín zbierané z ekologicky čistých oblastí Altaja, ktoré pokožku hydratujú, upokojujú pokožku.

Za dávnych čias a sa v ľudovej kultúre používala v voda z rozmrznutého snehu alebo ľadu: do chalupy sa priniesla veľká nádoba snehu alebo ľadu a čakalo sa kým rozmrzne... potom sa táto voda použila na ozdravovanie. Medové mydlo babičky Agáty je vyrobené z zmrznutej vody , s pridaním Altajského medu, ľanovým olejom a výťažok z nechtíka lekárskeho. Mydlo jeme čistí pokožku, ošetruje a vyživuje. 

Olej z bieleho ľanu má pozitívny vplyv na zdravie vlasov a pokožky. Posilňuje ochrannú funkciu kože. Vhodný aj pre ľudí s kožnými problémami. Altajský med má bakteriostatické, protizápalové účinky. Je to prírodné antibiotikum, upokojuje pokožku. Calendula má protizápalové, dezizinfekčné a sťahujúce účinky.
Použitie: Malé množstvo mydla naneste na kožku, napeňte a umyte teplou vodou.

Zloženie INCI: Agua with infusions of: Linum Usitatissimum Seed Oil, Mel, Verbena Officinalis Extract, Lamium Album Extrct, Erodium Cicutarium Extract, Polygonatum Odoratum Extract, Rubus Saxatilis Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Saponaria Officinalis Extract, Atragene Sibirica Extract, Pedicularis Uralensis Extract, Solidago Dahurica Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Artemisia Mongolica Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Inula Helenium Extract Helichrysum Arenarium Extract, Rhododendron Duricum Extract, Silene Jenissensis Wild Extract; Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Calendula Officinalis Flower Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid

Objem: 500 ml
Krajina pôvodu: Estonia

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

od stredy 22.4.2020 naše predajne v BB a ZV  OTVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info