SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Čierny drak - čínsky zelený čaj so šípkovou 100g.

Čierny drak - čínsky zelený čaj so šípkovou 100g.

Skladom

Ručne zbierané čajové lístky zeleného čaju nie sú fermentované (tepelne spracované), preto obsahujú maximálne množstvo vitamínov a minerálnych látok, ktoré sa dobre vstrebávajú v tele.

  • Cena: 4,32 €
  • Pred zľavou: 4,80 €
  • Zľava: 0,48 €

Zelený čaj so šípkou sa je vysoko účinný s jemnou chuťou. Plody šípky sa už dlho tešia u veľkej oblube hlavne preto, že dodáva vitamíny pre ľudské telo. Šípky obsahujú veľa dôležitých vitamínov pre telo, hlavne vitamín C, karotén, kyselina askorbová, triesloviny a silice. Šípka v prvom rade stimuluje obranyschopnosť organizmu, napomáha tráveniu, podporuje tvorbu kolagénu. Plody šípky obsahujú potrebnú dennú dávku vitamínov pre naše telo.
Použitie: jednu čajovú lyžičku zalejeme vriacou 80 stupňovou vodou do 0,2dcl pohára. Lúhujeme 3 – 5 minút. Skladujte na suchom , tmavom mieste.
Zloženie: listy zeleného nelisovaného čaju, sušené plody šípky.
Krajina pôvodu: Rusko
Obsah: 100g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info