SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Zlatobyľ tinktúra 50 ml.

Zlatobyľ tinktúra 50 ml.

Skladom

Zlatobyľ je jedným z najúčinnejších bylinných liekov, ktorý sa používa v prírodnej medicíne na zápal močového mechúra a močových ciest.V minulosti ho volali Zlatý prút.

  • Cena: 10,89 €
  • Pred zľavou: 12,10 €
  • Zľava: 1,21 €

Bylinka Zlatobyľ obyčajná obsahuje flavonoidy (quercetin), triterpenové saponíny, esenciálny olej, triesloviny, organické kyseliny. Quercetin má antitrombotické a protizápalové účinky. Zlatobyľ má silný diuretický,antiseptický a protizápalový účinok vďaka flavonoidom a saponínom, ktoré spolu s trieslovinami majú antimikrobiotické vlastnosti.

Účinky
• Ochorenie močových ciest,
• Zápal ľadvín a močových ciest,
• únik moču
• reumatické ochorenia, dna

Použitie: Dospelí 20-30 kvapiek (rozpustených v 0,2l vody) vypiť po jedle dvakrát denne. Liečba 30 dní.
Zloženie: vodný alkoholický extrakt zlatobyle Common (Solidago L. virgaurea) - 60%, čistenej vody - až do výšky 100%.
Kontraindikácie: Individuálne neznášanlivosť, tehotenstvo, dojčenie, deti do 14 rokov. Neprekračovať ODD. Skladovať v tme a suchu pri teplotách od +5 do + 25 ° C

Obsah: 50 ml
Výrobca: UA

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info