SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Altajská ľanová kaša - zdravie z Altaja 200 g.

Altajská ľanová kaša - zdravie z Altaja 200 g.

VYPREDANÉ

Altajská ľanová kaša s ľanovou múčkou je 100% bio prírodný produkt pre zdravé a vyvážené raňajky pre všetky vekové kategórie.

Kaša obsahuje dôležité vitamíny, minerály, omega-3 a omega-6 polynenasýtené mastné kyseliny. Napomáha správnemu fungovaniu žalúdka a čriev. Vysoký obsah vlákniny v ľanovej kaše normalizuje žalúdok a črevá. Celulóza je prírodný sorbent - viaže a odstraňuje ťažké kovy a toxíny z tela. Ľan je cenným zdrojom rastlinných bielkovín. Bohatý na esenciálne aminokyseliny, ktoré napomáhajú telu normálne fungovať, ľanový proteín je ľahko stráviteľný, zlepšenie stav pokožky a svalov. Ľanové semienka sú obzvlášť bohaté na draslík, nevyhnutný pre normálne fungovanie srdca, selén, ktorý sa nazýva prvok dlhovekosti, pretože to je silný antioxidant. Pravidelné používanie ľanovej kaše "špecialista" má blahodárne účinky na pravidelné vylučovanie, čistí črevá, kardiovaskulárny, nervový a hormonálny systém, obnovuje metabolizmus a prirodzene pomáha normalizovať hmotnosť. Zdravie z Altaja!
Spôsob použitia: Zalejte kašu teplým mliekom alebo vodou.
Zloženie: Vločky z pohánky a raže, ľanová múka, ľanové semienko, mrkva, cibuľa, soľ, kôpor, petržlen.
Nutričná hodnota 100 g výrobku: bielkoviny - 12 g, tuk - 10 gramov sacharidy – 46g. Energetická hodnota 100 g: 322 kcal / 1.346 kJ.
Obsah: 200 g.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info