SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Múka zo semien tekvice 200g.

Múka zo semien tekvice 200g.

VYPREDANÉ

Tekvicová múka obsahuje prírodný komplex bielkovín, tukov, vitamínov, stopové prvky v kombinácii s cenným obsahom vlákniny.

Vláknina na seba viaže a odstraňuje prebytok žlčových kyselín a podporuje správnu činnosť črevnej mikroflóry. Štartuje proces látkovej výmeny v tele čím sa výrazne znižuje riziko rozvoja obezity. Tak isto je výborná pre správnu činnosť ľadvín, prostaty, podporuje ženské pohlavné orgány a vyživuje pleť, vlasy a nechty.

Tekvicová múka je bohatá na:
- vlákninu, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu a cukru v krvi, regulácii telesnej hmotnosti, odstránenie toxínov,k normalizácii tráviaceho traktu, najmä odstránenie nadmernej tvorbe plynu a perstaliku čriev.
- zinok podporuje vstrebávanie bielkovín, tukov, sacharidov. Podporuje imunitu a tok bioenergetických procesov. Zinok hrá dôležitú úlohu pri zabezpečovaní ochrany zdravia ľudí, pomáha predchádzať problémom s prostatou. Je dôležitá pre normálne fungovanie reprodukčnýchorgánov. V kombinácii s vitamínmi a aminokyseliny, zinok je obzvlášť užitočný pre udržanie zdravia kože, kostí, nechtov a vlasov;
-vitamínov (A, E, F, vitamíny PP, P, B) ;
- minerály , ktoré hrajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín, tukov, sacharidov a reguláciu vody
chlorofyl - antioxidant, ktorý chráni telo pred predčasným starnutím a voľnými radikálmi. Okrem toho, chlorofyl zlepšuje transport kyslíka do buniek a zvyšuje imunitu.

Spôsob použitia: 1 čajová lyžička1-3 x denne pol hodinku pred jedlom a zapiť teplou prevarenou vodou. Trvanie kúry 1-2 mesiace. Môžeme pridať múku do rôznych jedál: šalátov, polievok, koláčov,palaciniek a ranných obilninových kaší.

Zloženie: tekvicové semienka zomleté. Neobsahuje konzervačné látky, farbivá a arómy.

Nutričné hodnoty na 100g: bielkoviny - 50,0 g, tuky - 10,0 g, uhľohydráty - 26,0 g
Energetická hodnota 100 g: 1630 kJ / 390 kcal.

Krajina pôvodu: RU
Obsah: 200g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info