SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

SOĽ STAROVEKÝCH MORÍ DO KÚPEĽA - PROTI KAŠĽU A CHRÍPKE 600 gr

SOĽ STAROVEKÝCH MORÍ DO KÚPEĽA - PROTI KAŠĽU A CHRÍPKE 600 gr

Skladom

Soľ "z dávnych morí" s horčičným práškom - sa používa pri prechladnutí, podchladení, fyzickej záťaži, infekčných a respiračných chorobách.

  • Cena: 3,24 €
  • Pred zľavou: 3,60 €
  • Zľava: 0,36 €

Výrobca: Rusko

SOĽ STAROVEKÝCH MORÍ DO KÚPEĽA - PROTI KAŠĽU A CHRÍPKE 600 gr

Soľ "z dávnych morí" s horčičným práškom - sa používa pri prechladnutí, podchladení, fyzickej záťaži, infekčných a respiračných chorobách. Aktívne zložky soli rozpustené vo vode prenikajú do hlbších vrstiev kože, čím sa zlepšuje imunita, prekrvenie, detox tela a uvoľnenie. Horčica krásne prehrieva telo a uvoľňuje a zároveň detoxikuje a tým sa telo zbavuje vírusov a infekcií.

Spôsob použitia: 10dkg - 20dkg soli nasypeme do vody 36 – 37 °C. Poležíme si vo vani 15 – 20 minút. Opakujeme podľa potreby,
Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti jednotlivých zložiek prípravku.

Obsah: 600g
Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info