SK RU CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Čakanková káva s čučoriedkou 100g

Čakanková káva s čučoriedkou 100g

VYPREDANÉ

Čakanka obsahuje veľké množstvo vlákniny, vitamíny, minerálne látky - draslík, fosfor, horčík, železo, vápnik.

Čakanka obsahuje veľké množstvo vlákniny, vitamíny, minerálne látky - draslík, fosfor, horčík, železo, vápnik. Pre svoj obsah inulínu je výborná pre ľudí s diabetes. Čakanka podporuje správnu funkciu pečene, žlčníka, pankreasu a čriev. Čakanka je široko používaná v prevencii a liečbe žalúdočných vredov. Je protizápalová a zároveň krásne upokojuje našu psychiku.

Listy čučoriedok obsahujú triesloviny, organické kyseliny. Vrátane kyseliny askorbovej, esenciálnych olejov, glykozidy - neomirtillin, erikolin, arbutín. Zloženie bobúľ tiež zahŕňa mnoho užitočných komponentov: cukor, kyselina jablčná, kyselina citrónová, kyselina mliečna, a chinín, vitamín C, taníny a pektínové.
Brusnice sa odporúčajú pri problémoch so zníženou sekréciou žalúdka a vysokým krvným tlakom. Brusnice sú cenené pre svoj obsah stopových prvkov, ako je fosfor, horčík, vápnik, železo, mangán a draslík.

Spôsob použitia: 1-2 čajové lyžičky kávy zalejeme horúcou vodu, ochutíme a vychutnávame si kávičku.

Zloženie: 100% extrakt čakanky, extrakt čučoriedky. 100 g výrobku: bielkoviny - 8,0 g, 5,4 g tuky, uhlohydráty 63,4 g Energia - 334,2 kcal / 1399 kj

Obsah:100g
Krajina pôvodu: RU

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info