SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

MACADAMIA SPA - VÝŽIVNÁ MASKA PRE VLASY – OBJEM A HĹBKOVÁ REKONŠTRUKCIA PRE JEMNÉ A LÁMAVÉ VLASY, 200ml

MACADAMIA SPA - VÝŽIVNÁ MASKA PRE VLASY – OBJEM A HĹBKOVÁ REKONŠTRUKCIA PRE JEMNÉ A LÁMAVÉ VLASY, 200ml

Skladom

Vlasová maska je novou radou prírodnej kozmetiky Macadamia SPA a obsahuje 98% rastlinných zložiek .Neobsahuje žiadne parabény a silikóny!

  • Cena: 8,91 €
  • Pred zľavou: 9,90 €
  • Zľava: 0,99 €

Aktívne BIO zložky:

- macadamový olej,
- organický extrakt zázvoru,
- ylang-ylang olej.


Má veľmi príjemnú vôňu, silnú textúra, prírodnú farba v štýlovom balení.

Makadámóvý olej - makadamia pochádza z Austrálie, kde sa oddávna považuje za posvätnú rastlinu. Má unikátne liečivé vlastnosti. Vysoký obsah vitamínu E a celej skupiny vitamínov B, ktoré robia tento olej vynikajúcim výživným prostriedkom, ktorý účinne obnovuje štruktúru a silu tenkých a lámavých vlasov a tiež napomáha hĺbkovej regenerácii farbených a poškodených vlasov, dodáva objem.

Organický extrakt zázvoru - posilňuje vlasy a zabraňuje ich vypadávaniu.

Esenciálny olej z ylang-ylang - je vynikajúcim prostriedkom na posilnenie vlasovej folikuly a zlepšenie celkové zdravie vlasov.

Vlasová maska Macadamia SPA je jedným z najviac prospešných procedúr pre vlasy, hlboko obnovuje a vyživuje vlasy, obnovuje svoju silu a lesk.

Použitie: Ideálne pre jemné a lámavé vlasy.


Ako používať: Masku naneste do vlhkých vlasov umytých šampónom, nechajte pôsobiť 2-5min a opláchnite teplou vodou. Na vonkajšie použitie.


Zloženie INCI: Aqua, Zingiber officinale extrakt (extrakt zázvoru), Macadamia ternifolia Oil (olej, macadamia) , Aesculus Hippocastanus (extrakt z gaštanu) , Theobroma Cacao maslo (maslo, kakao), glycerín, Behenamidopropyl DIMETYLAMÍNU, OrganicSophora japonica kvet extrakt (organická extrakt z kvetov Sophora japončine), glyceryl monostearát, glyceryl-stearát, SE Cananga esenciálny olej (olej z ylang-ylang), parfum, kyselina mliečna, kyselina benzoová, kyselina sorbová, dehydrooctová, benzylalkohol.

Objem: 250 ml
Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info