SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

MACADAMIA SPA – VYŽIVUJÚCI BALZAM PRE OBJEM A HLBKOVÚ REKONŠTRUKCIU JEMNÝCH A LÁMAVÝCH VLASOV, 350ml

MACADAMIA SPA – VYŽIVUJÚCI BALZAM PRE OBJEM A HLBKOVÚ REKONŠTRUKCIU JEMNÝCH A LÁMAVÝCH VLASOV, 350ml

Skladom

Macadamia spa balzam na vlasy je novou radou prírodnej kozmetiky Eco lab a obsahuje 97,2% všetkých zložiek rastlinného pôvodu .

  • Cena: 6,84 €
  • Pred zľavou: 7,60 €
  • Zľava: 0,76 €

 

Aktívne zložky BIO :
• macadamový olej,
• organický extrakt sofory japonskej,
• extrakt z extraktom hamamelu

Má veľmi príjemnú vôňu, silný textúra, prírodná farba, štýlovom balení - ideálny pre darček.


Makadamia pochádza z Austrálie, kde sa oddávna považuje za posvätnú rastlinu. Má unikátne liečivé vlastnosti. Vysoký obsah vitamínu E a celej skupiny vitamínov B robia tento olej vynikajúcim výživným prostriedkom, ktorý účinne obnovuje štruktúru a silu tenkých a lámavých vlasov a tiež napomáha hĺbkovej regenerácii farbených a poškodených vlasov, dodáva objem. Organický extrakt kvetov sofory japonskej obsahuje vitamín C a rutín, ktoré stimulujú regeneráciu buniek a majú celkovo regeneračný účinok. Spolu s extraktom hamamelu normalizujú prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy.
Pravidelné užívanie macadamia SPA umožňuje získať dokonalý efekt - silné a husté vlasy.

Použitie: Ideálne pre jemné a lámavé vlasy.

Spôsob použitia: Naneste potrebné množstvo bazlamu do šampónom umytých vlasov. Nechajte pôsobiť 3-5min a opláchnite teplou vodou.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

Zloženie INCI: Aqua, Hamamelis Virginiana extrakt (extrakt z hamamelu wirgijskiego), Macadamia integrifolia Seed (olej, macadamia) , OrganicSophora japonica kvet extrakt (organický extrakt z kvetov Sofory japonskej), Aesculus Hippocastanus (extrakt z gaštanu) , Zingiber officinale extrakt ( zázvor extrakt), glycerín, Behenamidopropyl dimetylamín, glycerylmonostearát, glycerylstearát SE, parfumy, kyselina mliečna, kyselina benzoová, kyselina sorbová, dehydrooctovou, benzylalkohol.

Krajina pôvodu: Rusko                                                                                                                                Objem: 350ml                             

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info