SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá guľa do kúpeľa - bylinná bomba – Harmanček 220g

ECO LAB - šumivá guľa do kúpeľa - bylinná bomba – Harmanček 220g

VYPREDANÉ

Prírodná šumivá kúpeľová guľa - bylinná - obsahuje viac ako 98,2% prísad prírodného pôvodu. Prírodné aromatické oleje obsiahnuté v nich dodávajú kúpeľu vôňu a terapeutické vlastnosti. Kúpeľ sa stáva relaxáciou.

Aktývne zložky - jedlá sóda, organický mandľový olej, harmančekový olej, bazalka extrakt, šalvia olej.

Aktívne zložky:
Sóda sa používa hlavne ako regulátor hodnoty pH, ale aj ako zmäkčovač vody, vo forme gule vytvára krátkodobý efekt vírivého kúpeľa. Vzhľadom na jej schopnosť neutralizácie kyselín môže byť užitočná v liečbe zaparenia, začervenania a iných dermatologických problémov detí, nosiacich plienky.
Organický sladký mandľový olej- obsahuje kyselinu olejovú, kyselinu linolovú, kyselinu palmitovú, kyselinu stearovú, vitamíny A, B1, B2, B6, D a E, minerálne zlúčeniny. Ľahko a rýchlo preniká do pokožky a nezanecháva mastnú vrstvu. Má výborné vlastnosti zmäkčovania a výživy pokožky a vlasov. Obsahuje veľké množstvo kyseliny olejovej a kyseliny linolovej, ktoré zmäkčujú pokožku a posilňujú lipidovú ochrannú bariéru pokožky. Vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej kože. Mandľový olej je ľahký a rýchlo sa absorbuje bez toho, aby opustil olejovú vrstvu.
Kokosové kvety - pomáhajú odstraňovať zápaly, rany a vredy. Zmierňuje podráždenie, suchú pokožku.
Bazalkový olej - upokojuje pokožku, upokojuje podráždenie, osviežuje. Obsahuje ferment (katalázu), ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi, čo umožňuje oddialiť príznaky starnutia pokožky.
Salvia extrakt - zabraňuje vzniku podráždenia a zápalu. Má ukľudňujúce účinky, zlepšuje stav pokožky, je obzvlášť účinný pre mastnú a normálnu pleť
Harmančekový olej - má utišujúci účinok, zmäkčuje, hydratuje, ideálny pre citlivú pokožku.

Návod na použitie: vložte guľu do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C , počkajte do úplného rozpustenia a kúpajte sa po dobu 10 - 15 minút.

Zloženie INCI: Kyslý uhličitan sodný, kyselina citrónová, organické Prunus Amygdalus olej ( organický olej zo sladkých mandlí ), rumanček pravý kvet (harmančekový kvet ) Ocimum basilicum olej ( olej z bazalky ), Aqua Salvia Extract ( extrakt z šalvie ) parfumového oleja ( aromatický olej).

Čistá hmotnosť:220 g
Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info