SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

EO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla – Mučenka 220g.

EO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla – Mučenka 220g.

Skladom

Prírodná šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - obsahuje viac ako 98,2% prísad prírodného pôvodu. Prírodné aromatické oleje obsiahnuté v nich dodávajú kúpeľu vôňu a terapeutické vlastnosti. Kúpeľ sa stáva relaxáciou.

Aktívne zložky:

Sóda - sa používa hlavne ako regulátor hodnoty pH, ale aj ako zmäkčovač vody, vo forme gule vytvára krátkodobý efekt vírivého kúpeľa. Vzhľadom na jej schopnosť neutralizácie kyselín môže byť užitočná v liečbe zaparenia, začervenania a iných dermatologických problémov detí, nosiacich plienky.
Mučenka – sa používa sa v kadidlách s ukľúdňujúcimi, vyvažujúcimi účinkami, hydratuje a osviežuje pokožku.
Organický olej z hroznových semien - nádherne hydratuje a zlepšuje elasticitu pokožky.
Irisový olej- používaný v kozmetike ako protizápalový prostriedok, ktorý pôsobí proti vypadávaniu akné. Vďaka izoflavonom aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu. Podporuje udržiavanie vlhkosti v kožných bunkách.

Návod na použitie: vložte guľu do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C , počkajte do úplného rozpustenia a kúpajte sa po dobu 10 - 15 minút.

Zloženie INCI: Kyslý uhličitan sodný, kyselina citrónová, organické Vitis vinifera olej ( organický olej z hroznových jadier ), aqua, mučenky extrakt ( Passiflora - Marvel ), močovina, Iris olej ( olej z dúhovky ) parfumový olej ( aromatický olej ), CI73360, sľuda

Čistá hmotnosť: 220 g
Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info